ورزش 3/ آقای گل تاریخ باشگاه استقلال در مورد لایو چند شب پیش خود توضیح داد.
آرش برهانی چند شب پیش در گفت و گوی لایو با هواداران خود گفت از پرسپولیس پیشنهاد داشته اما علیرضا نیکبخت واحدی اجازه نداده با این تیم قرارداد امضا کند. این موضوعی است که باعث سوء تفاهم هواداران استقلال شده است و این شائبه را به وجود آورده است که او تصمیم بر ترک استقلال داشته است.
آرش برهانی با رد این موضوع گفت: اصلا چنین چیزی نبود و من حتی فکر رفتن به پرسپولیس را هم نمی کردم چه برسد به اینکه تصمیمی گرفته باشم. من در سال هایی که در استقلال بازی می کردم فکر کنم تعصبم را به هواداران نشان داده ام و حرف های من یک سوء تفاهم بوده است.
او ادامه داد: من گفتم در یک جمعی بودم که یکی به من زنگ زد و چنین پیشنهادی را مطرح کرد، برای من که از اول جواب مشخص بود ولی نیکبخت هم گفت نرو چون خودش از تصمیمی که چند سال پیش گرفته بود خیلی پشیمان بود.
مهاجم سابق استقلال در مورد اینکه پیشنهاد او از پرسپولس مربوط به چه زمانی می شود هم گفت:مربوط به زمانی است که آقای دایی سرمربی پرسپولیس بودند. البته این پیشنهاد رسمی نبود و خودم هم اصلا به آن فکر نکردم.
وی افزود: این را هم بگویم این پیشنهاد نه از سوی آقای دایی بود و نه مدیرعامل وقت پرسپولیس، من یک دوست مشترک با بعضی از پرسپولیسی ها دارم که او این پیشنهاد را مطرح کرد. چیز مهمی هم نبود.
آرش برهانی در پایان گفت: منظور من از به زبان آوردن آن حرف ها این بود که علیرضا از رفتن به پرسپولیس پشیمان است وگرنه اصلا بحث رفتن من به پرسپولیس مطرح هم نبود و من هرگز چنین کاری نمی کردم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید