آخرین خبر/ رقابت‌های جام بین‌المللی قهرمانان که با نام اختصاری ICC شناخته می‌شد امسال به دلیل شیوع کرونا و به تعویق افتادن مسابقات داخلی و عدم مشخص بودن زمان آغاز دوباره بازی‌ها برگزار نمی‌شود.
به گزارش فوتبالی، به دلیل شیوع کرونا تمام مسابقات ورزشی که قرار بود در خرداد و یا تابستان برگزار شود به تعویق افتاده و به همین دلیل مسابقات جام بین‌المللی قهرمانان که در تابستان برگزار می‌شد هم مانند کوپا آمریکا و یورو ۲۰۲۰ امسال برگزار نمی‌شود.
لوس‌آنجلس تایمز در گزارشی اعلام کرده امسال قرار بود دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در استادیوم جدید SoFi Stadium در لوس آنجلس با هم بازی کنند اما این تورنمنت دوستانه که از سال ۲۰۱۳ هر سال برگزار می‌شده امسال برگزار نمی‌شود.
دنی سیلمن، مدیر رلونت اسپرت (مجری برگزاری این رویداد) گفته: باید با قلبی شکسته اعلام کنیم به دلیل شیوع ویروس کویید ۱۹، افراد زیادی با این موضوع درگیر هستند. سلامت بازیکنان، عوامل و هواداران در این مسابقات اهمیت فراوانی دارد. در حال حاضر تقویم بین‌المللی فوتبال مشخص نیست و احتمالا مسابقات در ماه آگوست برگزار می‌شود و این مسئله بدان معناست که انجام بازی‌های ICC در تابستان ممکن است. در صددیم بازی‌ها را در سال ۲۰۲۱ در آسیا و آمریکا برگزار کنیم.
رقابت‌های ICC در سال ۲۰۱۹ با قهرمانی بنفیکا خاتمه یافت اما پرافتخارترین تیم‌ این تورنمنت رئال مادرید با ۳ قهرمانی است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید