میزان/ ملی‌پوش دوچرخه‌سواری گفت: آرزوهای بزرگی در سر دارم که برای رسیدن به آنها تلاش می‌کنم و می‌خواهم بهترین باشم.
امیرحسین جمشیدیان در خصوص پیگیری روند تمرینات خود در این روزها اظهار داشت: فعلاً تا جایی که بتوانم تمریناتم را انجام می‌دهم و در حال حاضر هم از شرایط نسبی برخوردار هستم تا با آغاز اردوی تیم ملی و پیگیری تمرینات دشوار، با مصدومیت مواجه نشوم.
وی افزود: بیماری کرونا باعث شد تا هم تمام رقابت‌های بین‌المللی لغو شود و هم به راحتی یک سال از عمر و زندگی ورزشی ما هدر برود؛ فقط امیدوارم این بیماری هر چه زودتر از بین برود تا هم مردم و هم ورزشکاران بتوانند به شرایط عادی خود برگردند.
ملی‌پوش دوچرخه‌سواری در مورد تعویق المپیک گفت: این اتفاق برای تمام ورزشکاران جهان است و این مسئله را به فال نیک می‌گیریم. به هر حال چند رکابزن هستند که از شانس بالایی برای اعزام به المپیک برخوردار هستند و من هم تلاش می‌کنم تا بتوانم یکی از آنها باشم. برای رسیدن به هدفم باید یکسال بیشتر صبر کنم، اما واقعاً هیچ چیز نمی‌تواند انگیزه‌ام را کاهش دهد. آرزوهای بزرگی در سر دارم که برای رسیدن به آنها خیلی تلاش می‌کنم و می‌خواهم بهترین باشم.
جمشیدیان در پاسخ به این سوال که آیا در مسابقات آنلاین شرکت می‌کند یا خیر، توضیح داد: از آنجایی که به تجهیزات و برخی وسایل دیگر دسترسی ندارم برایم شرکت در این مسابقات امکانپذیر نیست.
وی در پایان با اشاره به اینکه شرایط دوچرخه‌سواری باید بهتر از این شود، گفت: امیدوارم روزی این رشته آنقدر پیشرفت داشته باشد تا علاوه بر حضورمان در مسابقات و کسب مدال‌های رنگارنگ، باعث حیرت و شگفتی سایر رکابزنان دنیا هم شویم؛ تنها با برنامه‌ریزی مدون و طولانی مدت است که می‌توان به این موفقیت رسید.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید