آخرین خبر/ گونزالو هیگواین مهاجم یوونتوس گفت که دوست دارد فوتبالش را در تیم ریورپلاته به اتمام برساند چرا که این تیم را بسیار خوشایند می داند و می گوید در حال حاضر همه چیز دارند.
به گزارش فوتبالی، هیگواین پس از پایان قرنطینه به تورین برگشته است اما فقط یک سال از قراردادش در یووه مانده است. او دوران قرنطینه را در کشورش آرژانتین سپری کرد و حتی گفتگویی اینترنتی با بازیکنان جوان تیم ریورپلاته داشت. 

بازیکن 32 ساله گفت :" ریورپلاته باشگاهی است که همه چیز به من داده است. به من این فرصت را دادند تا پیشرفت کنم و به رئال مادرید ملحق شوم اما در حال حاضر نمی دانم که چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. تمرکزم روی تورین است. تیم گایاردو بسیار تاثیرگذار است. آنها کیفیت، قدرت و همه چیز را دارند.وقتی بازیهایشان را می بینی می فهمی که مهاجم تیمشان صاحب موقعیت های زیادی می شود. قطعا به عنوان کسی که قبلا در ریورپلاته بازی کرده بازیهایشان را دنبال می کنم و وقتی انها را می بینم با خودم می گویم "چقدر زیباست" گایاردو نگاه همه را جلب کرده و شایسته تحسین است. به بازگشت به ریورپلاته برای پایان فوتبالم و بازنشستگی در ان جا فکر می کنم."
ال پیپیتا دوران فوتبالش را در تیم آرژانتینی شروع کرد و در 41 بازی برای این تیم 15 گل به ثمر رساند و در ژانویه 2007 به رئال مادرید ملحق شد. ریور از سویی در سال 2018 قهرمان لیبرتادورس شد و سال گذشته به فینال مسابقات رسید که مقابل فلامینگو مغلوب شدند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید