طرفداری/ مهاجم سابق آبی ها از رفتار متفاوت دو سرمربی قبلی این باشگاه صحبت می کند.
روملو لوکاکو که از سال 2011 تا سال 2014 در باشگاه چلسی حضور داشت، رفتار متفاوت دو سرمربی قبلی این تیم یعنی ویاش بواش و روبرتو دی متئو را با خود شرح می دهد.
به گزارش استاندارد، سال 2011، ویاش بواش به عنوان سرمربی باشگاه چلسی منصوب شد و پس از حضوری 8 ماهه در این باشگاه، در فوریه 2012 اخراج شد و دی متئو جایگزین او شد. در ادامه تیم چلسی با مربیگری دی متئو موفق به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شد.
تمجید لوکاکو از رفتار دی متئو
روملو لوکاکو به تمجید از رفتار دی متئو در دوران حضورش در باشگاه چلسی می پردازد و فاش می کند که او از تمامی بازیکنان چلسی برای حضور در فینال لیگ قهرمانان سال 2012 در برابر بایرن مونیخ، دعوت کرده است. لوکاکو در این رابطه می گوید:
دی متئو به من گفت که تا بعد از فینال لیگ قهرمانان اروپا در تیم خواهم ماند. او عقیده داشت که همه اعضای تیم باید در فینال حضور داشته باشند، حتی کسانی که محروم شده بودند و یا معدود بازیکنانی که در لیست تیم برای بازی های لیگ قهرمانان اروپا حضور نداشتند. من نیز به خاطر این کار (حضور در فینال) از دی متئو سپاس گزارم. پیروزی در آن مسابقه یکی از چیزهایی بود که من همیشه درباره آن رویا پردازی می کردم. در آن زمان، شما می خواهید بابت به دست آوردن چنین چیزی جشن بگیرید. چنین چیزی به خودی خود در سن 19 سالگی بسیار خوب است.
لوکاکو هرگز ویاش بواش را نخواهد بخشید
من از تمامی ارکان باشگاه چلسی راضی هستم اما یک نفر هست که چیزهای زیادی را از من گرفته است: مربی قبل از دی متئو یعنی ویاش بواش. من هرگز او را به خاطر کاری که با من کرد نمی بخشم. در زمان ویاش بواش، یک بار مجبور می شدم تا در سمت چپ خط حمله به میدان بروم و باری دیگر مجبور می شدم تا در سمت راست خط حمله به میدان بروم. با چنین شیوه‌ای، شما هیچگاه پیشرفت نخواهید کرد. در چنین مواقعی شما باید فکری به حال خود کنید. بنابراین من عقیده و فکر خود را به باشگاه گفتم. می دانستم که در آن زمان ویاش بواش تحت فشار قرار دارد، اما او نباید با من آنگونه رفتار می کرد. دی متئو نسبت به ویاش بواش، بسیار متفاوت به من نزدیک شد و بلافاصله مرا درگیر همه چیز کرد. چنین اتفاقی باید خیلی زودتر رخ می داد. صادقانه می گویم که من هرگز ویاش بواش را نبخشیدم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید