ورزش 3/ با وجود شایعات اخیر پیرامون توافق سیدمحمد موسوی با تیم والیبال سایپا، این بازیکن یک پیشنهاد جدی از سوپرلیگ روسیه دارد.
سیدمحمد موسوی که بعد از سال ها درخشش در تیم ملی ایران بالاخره سال گذشته تصمیم گرفت لژیونر شود، در ترکیب تیم اولشتین لهستان عملکرد فوق العاده ای داشت.
این بازیکن سرعتی والیبال ایران که به عنوان برترین مدافع روی تور پلاس لیگا معرفی شد، بعد از بازگشت به ایران، در باشگاه سایپا حاضر شد و در جلسه ای با مصطفی کارخانه برای حضور دوباره در لیگ برتر ایران شرکت کرد.
با اینکه طی روزهای اخیر برخی از توافق موسوی و غفور با نارنجی پوشان خبر داده بودند، اما به نظر می رسد یکی حداقل موسوی تمایل به ادامه حضورش خارج از لیگ ایران دارد.
سیدمحمد موسوی پیشنهاد جدی ای را از تیم "کوزباس کمروو" روسیه دریافت کرده، از طریق ایجنت خود مذاکرات را خیلی جدی با این تیم پیش برده است.
کمروو که در فصل اخیر لیگ روسیه در رده سوم تا پایان دور گروهی قرار گرفته بود، در سال های اخیر جزو مدعیان سوپرلیگ روسیه به شمار می رود. این تیم را وربوف، لیبروی سابق تیم ملی روسیه هدایت می کند.
ایوان زایتسف، بازیکن مطرح ایتالیایی هم با تیم کمروو قرارداد امضا کرده و موسوی در صورت توافق با این تیم روسی با زایتسف هم تیمی خواهد شد.
قرار است نهایتا تا پایان امروز یا فردا تکلیف قرارداد موسوی با تیم روسی مشخص شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید