بانک ورزش/ مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: به عملکرد. ابراهیم صادقی و همکارانش اعتماد کامل دارم.
با دستور ستاد مبارزه با کرونا مبنی بر از سرگیری مسابقات ورزشی و صدور مجوز تمرینات تیم‌های باشگاهی از سوی سازمان لیگ برتر فوتبال ایران، امروز نارنجی پوشان اولین تمرین خود را بعد از گذراندن تعطیلی بلندمدت با رعایت دستورالعمل‌ های بهداشتی آغاز کردند.
جلسه تمرینی امروز با نشست صمیمانه حبیب کاشانی، مدیرعامل باشگاه سایپا با اعضای تیم فوتبال بزرگسالان آغاز شد.
در این نشست صمیمانه که بارعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک توسط تمامی اعضای حاضر در جلسه برگزارشد. حبیب کاشانی، مدیرعامل باشگاه سایپا ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران عزیز و تبریک عید سعیدفطر اظهار داشت: لیگ امسال و بازی‌های شما را زیر نظر داشته‌ام و از کمیت و کیفیت کار و اجحاف‌هایی در حق تان که دلیل جایگاه امروزتان در جدول است، بخوبی مطلع هستم.
وی با اشاره به اهمیت تیم فوتبال بزرگسالان و تمام کوشش مدیریت باشگاه در حمایت مالی و معنوی از این تیم، ادامه داد: شما دارای پتانسیل بسیار بالایی هستید و باید با اراده و همدلی بیشتر، آینده‌ای شایسته برای مجموعه سایپا و خودتان رقم زنید.
کاشانی با تاکید بر حمایت از سرمربی و کادرفنی گفت: ابراهیم صادقی، سرمایه سایپاست و به کار او و کادرش در این تیم اعتماد کامل دارم.
در پایان این جلسه صمیمانه، اعضای تیم فوتبال و مجموعه سایپا با ذکر نام مولای متقیان حضرت امام علی(ع)، برای ادامه موفقیت آمیز در لیگ برتر هم پیمان شدند.
نارنجی پوشان با حضور در زمین شماره یک مجموعه سایپا، زیر نظر کادرفنی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به انجام کارهای سبک دویدن و کار با توپ در اولین جلسه تمرینی گروهی بعد از تعطیلی طولانی بلندمدت جام نوزدهم پرداختند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید