مهر/ سرمربی تیم تکواندو فتح صدر البرز گفت: در صورتی که مسئولان تصمیم به برگزاری مسابقات بگیرند، با برنامه ریزی دقیق و با تمام قوا برای تثبیت شایستگی خود به دیدار رقبا می رویم.
فاطمه نورملکی ضمن بیان مطلب فوق گفت: در زمانی که تمرینات تیم‌ها به دلیل شیوع بیماری کرونا تعطیل بود، برنامه‌های آماده سازی و تمرینی را به اعضای تیم ارائه داده و فعالیت همه نفرات تیم توسط اعضای کادر فنی تحت کنترل بود و در صورت آغاز تمرینات، می‌توانیم با آمادگی خوبی مهیای حضور در مسابقات شویم.
وی ادامه داد: در شرایط فعلی با سه بازی عقب افتاده در مکان پنجم جدول رده بندی قرار داریم و با احتساب بازی‌های باقی مانده تنها دیدار مهم ما برابر «کن» می‌باشد که برای این دیدار نیز برنامه‌های خاصی داریم. ما در اولین فصل حضور خود تا اینجای کار عملکرد خوبی داشته و به صراحت می گویم که مدعی جدی کسب عنوان قهرمانی هستیم.
سرمربی تیم تکواندو فتح صدر البرز در خصوص زمان آغاز مسابقات گفت: شرایط برای همه تیم‌ها یکسان است، مطمئن هستم که مسئولان بهترین تصمیم را برای ادامه مسابقات خواهند گرفت. سازمان لیگ با تدوین پروتکل بهداشتی و ارائه آن به وزارت ورزش تصمیم بر اجرای ادامه مسابقات در تیر ماه دارد و ما هم تابع آن هستیم تا با رعایت بهداشت و حفظ سلامت تکواندوکاران، بازی‌ها برگزار و رده بندی نهایی مشخص شود.
نورملکی در مورد احتمال پایان مسابقات در صورت تائید نشدن پروتکل‌های بهداشتی پاسخ داد: بنده در جایگاهی نیستم که در این خصوص اظهار نظر کنم ولی باید این نکته مهم را مدنظر قرارداد که تمام تیم‌ها از جمله فتح صدر البرز هزینه‌های هنگفتی را از ابتدا تا الان برای جمع‌آوری نیروی انسانی، شرایط آماده سازی، شرکت در مسابقات لیگ متحمل شده تا در نهایت حاصل تلاش و اقدامات خود را در پایان دریافت نماید، قطعاً فدراسیون تکواندو برای اتمام مسابقات لیگ و برگذاری بازی‌های معوقه تدابیر لازم را اندیشیده است و این باشگاه هم نظر قطعی دارد که مسابقات برگذار و به اتمام برسد تا وارد فصل بعدی لیگ برتر گردد.
وی در مورد برگزاری لیگ در دو دسته برتر و اول از سال آینده هم گفت: اگر نظر فدراسیون بر این باشد که همانند لیگ مردان در دو گروه لیگ برتر و یک برقرار شود، ما هم استقبال می‌کنیم، این فرصت وجود دارد تا بتوانیم افراد واجد شرایط دیگری را در سطوح نوجوانان آینده دار با تکواندوکاران شاخصی که تا کنون شناسایی نشده اند را به چرخه مسابقات و تمرینات لیگ وارد کرده و به ارتقا سطح تکواندو بانوان کمک کنیم.
سرمربی فتح صدر البرز در پایان گفت: شیوع ویروس کرونا نه تنها ورزش که کل زندگی مردم دنیا را تحت تأثیر قرارداده است و امیدوارم هر چه زودتر از شر این ویروس که تا اینجا برای دانشمندان ناشناخته مانده خلاص شویم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید