آخرین خبر/ 4 نفر از تیم پارس مشکوک به کرونا هستند. بر اساس اعلام نتایج اولیه تست کرونا تیم پارس جنوبی جم ، 4 نفر از اعضای این تیم مشکوک به کرونا می باشند.
این نفرات که شامل ۳ بازیکن و یک مربی می باشند هم اکنون در قرنطینه به سر می برند و باید برای دومین بار تست بدهند.
نکته قابل تامل اینکه پارسی ها قبل از اعلام تست ها و پیش از سفر به جم ، ۲ جلسه تمرین در تهران انجام دادند و حتی در پرواز و اتاق های ۲ نفره کنار هم بوده اند.
این اتفاقات باعث ایجاد ترس، اضطراب و نگرانی در بین مابقی نفرات شده است.
با توجه به اینکه پارس جنوبی به دلیلی مشکلات مالی به سختی توانست اردوی خودش را برای از سرگیری تمرینات برپا کند، به نظر می‌رسد مساله ابتلای 4 نفر از اعضای این تیم به کرونا به دلیل اقدامات لازم مانند قرنطینه کردن افراد مثبت شده و همچنین هزینه‌های انجام تست‌های بعدی، مشکلات بیشتری را برای باشگاه جمی ایجاد کند.
گفتنی است؛ طی روزهای گذشته تست کرونای تعدادی از بازیکنان لیگ برتری در تیم‌های مختلف نیز مثبت شده و حالا با بالارفتن آمار کرونایی ها باید دید سازمان لیگ چه تدابیری برای شروع مسابقات می‌اندیشد.
افاضلی: لیگ باید لغو شود
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: در چهار نفر از اعضای تیم فاکتور‌های اولیه نشان داد آنها به ویروس کرونا مبتلا هستند.
به گزارش میزان، هومن افاضلی در خصوص اینکه گفته شده تست ۴ نفر از اعضای تیم فوتبال پارس جنوبی مثبت اعلام شده، اظهار داشت: آزمایش داده‌ایم و طبق روال معمولا بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت طول می‌کشد تا جواب این آزمایش بیاید. با این حال، در چهار نفر از اعضای تیم که سه نفر از آنها بازیکن و یک نفر هم عضو کادرفنی بود فاکتور‌های اولیه نشان داد آنها به ویروس کرونا مبتلا هستند، اما هنوز چیزی به صورت قطعی مشخص نیست.
وی افزود: البته ما برای احتیاط، این چهار نفر را از تیم جدا کردیم و حتی این احتمال وجود دارد که پس از آمدن جواب نهایی آزمایش، تست آنها منفی باشد. این آزمایش‌ها به گونه‌ای است که قرار شده اسامی کسانی که کرونا گرفته و خوب شده بودند را هم به ما اعلام کند.
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره آینده لیگ برتر فوتبال خاطرنشان کرد: من همچنان معتقدم که لیگ باید لغو شود. همه تیم‌ها مشکلات و بیمار دارند و حتی برخی از بازیکنان هم راضی نیستند با این شرایط در زمین بازی حاضر شوند. به نظرم با این وضعیت، نمی‌شود مسابقات را ادامه داد و باید یک فکر اساسی برای آن کرد. بدون شک سلامت مردم از همه چیز مهم‌تر است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید