خبر ورزشی/ ستاره تیم ملی والیبال ایران پس از عمل جراحی کمر متنی را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.
شهرام محمودی پس از عمل جراحی کمرش در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: داستان از جایی شروع شد که ۱۰ سال پیش به خاطر احساس ناراحتی کمرم رفتم دکتر. بعد از کلی پیگیری متخصص بهم گفت نمیتونی دیگه والیبال بازی کنی. خطرناکه برات. باید زود جراحی بشی. اولش خودمم باورم نمی‌شد ... اما بعدش تصمیم گرفتم. گفتم این هدف منه. این چیزیه که من دوسش دارم. بخاطرش می‌جنگم واسه رسیدن بهش تمام تلاشمو می‌کنم.
واقعا تلاش کردم و رسیدم بهش. اما همیشه این درد همراهم بود و شد جزوی از وجودم.
اما خب بعضی وقت‌ها مثل یه همسایه بیگانه میشدو طوری اذیتم میکرد که باعث میشد نتونم تحمل کنم. اما زمانی که باهام راه میومد تمام سعی ام رو کردم که تا جایی که میتونم به تیمم کمک کنم. کم کم فاصله این اذیت کردن کمتر میشد. برای منی که زندگیم با والیبال آمیخته بود زنگ خطر بود. برای همین تصمیم گرفتم یه کم از تیم ملی فاصله بگیرم تا طول عمر این کهنه دردو یه کم بیشتر کنم.
در نهایت بعد از برگشت از بازی‌های انتخابی المپیک کم آورد. این همه سال باهام راه اومد. وقتش شده بود که منم به فکرش باشم. برای همین بعد از ۱۰ سال قدرت ذهنیم که باعث شده بود تا اینجا برسم تسلیم تیغ جراحی شد. اما خدارو شکر میکنم که همه چیز خوب پیش رفت؛ و منم دیگه با این کهنه رفیق خدافظی کردم و یه صفحه جدید تو زندگیم باز کردم
و دوباره بلند میشم و تمام تلاشمو میکنم برای موفقیت‌های بیشتر. در آخر از تمام کسانی که تو این مسیر همراهم بودن و جویا‌ی حالم بودن تشکر میکنم. مرسی برای همه‌ی انرژی‌های مثبتتون.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید