آخرین خبر/ این روزها انتشار بخش های مختلف کتاب زندگی جورجیو کیلینی جنجال ساز شده چرا که او حرفهای بحث برانگیزی را در مورد بازیکنانی نظیر بالوتلی، ویدال و راموس مطرح کرده است.
به گزارش فوتبالی، کاپیتان یوونتوس در مورد گونزالو هیگواین مهاجم آرژانتینی ناپولی نیز صحبت کرده و گفته است:" اولین روزهایش را به خاطر دارم. وقتی از خانه بیرون می رفت، هواداران با او عکس می گرفتند و می خودش مدام می گفت:" این جا بهشت است." البته به نظرم حرفش منطقی بود. یووه بهشت است چرا که این جا یک خانواده است، نه فقط یک تیم فوتبال بلکه یک خانواده بزرگ است."
کیلینی در مورد شخصیت ال پیپیتا هم صحبت کرد و گفت:" هیگواین شخصیت قدرتمندی دارد. شخصیتش ساده نیست اما بزرگ است. همیشه نیاز است تا اعتماد به نفس اطرافیانش را حس کند و مورد تمجید و تحسین قرار بگیرد. شخصیت ساده ای دارد و شاید به همین خاطر خیلی حساس است. شاید همین مسئله در برخی بازیها کار دستش می دهد و نمی تواند بازی خودش را ارائه بدهد."
به نظر می رسد که هیگواین آخرین ماه هایش در یوونتوس را سپری می کند. در حال حاضر مشخص نیست که او فصل بعد کجا بازی می کند و گزینه های مختلفی پیرامون وی مطرح می شوند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید