خبر ورزشی/ پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: باز هم روند مبتلا شدن به کرونا رو به بالاست و این باعث نگرانی همه شده است.
بهتاش فریبا بار دیگر هم تأکید کرد که نباید سلامتی کسی به خاطر سرگرمی دیگران به خطر بیفتد. او بر این اعتقاد است که همه دنیا دلشان برای فوتبال تنگ شده ولی باز هم می‌توان صبر کرد.
آقای فریبا! ۴ باشگاه خواستار تعطیلی لیگ شده‌اند؛ این اقدام درست است؟

وقتی شما ببینید برای رسیدن به مقصدی که کار واجبی هم در آنجا ندارید باید خطرات زیادی را پشت سر بگذارید و بعد در اتومبیل تان فرزند، همسر، مادر و خانواده تان را دنبال خودتان ببرید آیا به چنین سفری می‌روید؟ قطعاً این کار را نمی‌کنید مگر اینکه فایده و سودی در مقصد برایتان وجود داشته باشد که بخواهید ریسک عبور از مسیر پرخطر را به جان بخرید.
ولی گفته شده پروتکل‌های بهداشتی زیادی در این باره اجرا می‌شود!

ممکن است، ولی ما زیرساخت‌های درست و حسابی برای این مسائل نداریم، داریم؟ اگر داریم پس چرا ۴ باشگاه بزرگ و اتفاقاً پرطرفدار خواهان چنین موضوعی هستند که از رقابت‌ها کنار بکشند؟ این‌ها نشان می‌دهد ما هنوز در کشور نتوانسته‌ایم شرایط تثبیت شده‌ای داشته باشیم. باز هم روند مبتلا شدن به کرونا رو به بالاست و این باعث نگرانی همه شده است.
به نظر شما استقلال هم باید به آن ۴ باشگاه بپیوندد؟

من نمی‌توانم در این باره نظر بدهم ولی قطعاً یک چیزی هست که این همه بازیکن در همین استقلال نگران هستند. قبلاً هم به خود شما گفتم در فوتبال باید یارگیری کنید و نفس به نفس حریف راه بروید و جنگ تن به تن داشته باشید بنابراین نمی‌توان به سادگی در این باره نظر داد و گفت که فوتبال با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مشکلی برای کسی ایجاد نمی‌کند. بازیکن که نمی‌تواند وسط زمین با ماسک بازی کند. باز هم می‌گویم همه دنیا دلتنگ فوتبال هستند ولی قطعاً کسی دوست ندارد این وسط برای اینکه دلتنگی من برطرف شود جان زن و بچه این بازیکنان یا مربیان به خطر بیفتد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید