باشگاه خبرنگاران/ ستاره نه چندان دور تکواندوی کشورمان درباره پیشنهاد عجیب کشور جمهوری آذربایجان در خصوص مهاجرت توضیحاتی مطرح کرد.
متاسفانه در سال های اخیر کشور‌های دنیا دست روی ستاره‌های ورزشی ایران گذاشته اند تا با پیشنهاداتی اغوا کننده سرمایه‌های ورزش ایران را تصاحب کنند.
یکی از این ستارگانی که مورد توجه کشور جمهوری آذربایجان قرار گرفت، یوسف کرمی بود که او در خصوص پیشنهاد این کشور پیش از مسابقه حساسش در المپیک سال ۲۰۰۴ آتن صحبت هایی را مطرح کرد.
کرمی در این باره بیان کرد: پولادگر و ذوالقدری هر ۲ شاهد این پیشنهاد کشور جمهوری آذربایجان به من بودند این پیشنهاد که در خصوص مهاجرت دائمی به این کشور بود چند پیشنهاد اغوا کننده دیگر از جمله ماشین لوکس و خانه چند صد هزار دلاری در دل خود داشت. تنها هدف مسئولان تکواندو این کشور پیش از مسابقه حساس من برای کسب مدال برنز در المپیک آتن خراب کردن تمرکز ذهنی من بود.
وی ادامه داد: در این چند سال کمتر کسی از این پیشنهاد خبر داشت. من در ایران رشد کردم وظیفه من مدال‌آوری برای کشوری بود که برای من زحمت زیادی کشیده بود. من مدیون کشورم بودم و هرگز اگر به عقب برگردم این پیشنهاد را قبول نخواهم کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید