خبر ورزشی/ بعد از اینکه شنیده شد قرار است بخشی دیگر از پول قرارداد با کارگزار به حساب پرسپولیسی‌ها واریز شود، از باشگاه پرسپولیس خبر رسید که قرار است این پول صرف پرداخت بدهی به شرکت‌های ریز و درشت شود و ظاهرا در این بین شانس شهرخودرو برای دریافت پول رضایتنامه یحیی و همچنین شرکت هواپیمایی که وظیفه تهیه بلیت پروازهای داخلی و خارجی را برای سرخ‌ها داشت، بیش از سایر طلبکاران است.
اینکه پرسپولیسی‌ها تا به امروز توانسته‌اند روند پرونده‌ها را در فیفا مدیریت کنند تا منابع مالی برای پرداخت مطالبات مهیا شود، کار خوبی است که می‌توان از آن یاد کرد، اما این اتفاقات بدی‌هایی هم دارد که مهم‌ترین آن بار مالی است که این کشمکش‌ها بر دوش سرخ‌ها می‌گذارد و پیش از این هم به آن اشاره کرده بودیم. در این بین تمام مدیران پرسپولیس بعد از حمیدرضا گرشاسبی، به این موضوع تاکید داشتند که نمی‌خواهد پرونده‌شان با برانکو در فیفا حل شود، وگرنه آنها می‌توانند بابت سال آخر قرارداد این مربی با سرخ‌ها که به‌صورت یک‌طرفه فسخ شده بود احقاق حق کرده و از پروفسور خسارت هم بگیرند! البته که همان موقع هم خیلی‌ها به این ادعا اهمیتی ندادند و می‌دانستند مثل خیلی از پرونده‌ها که در ابتدا ادعای پیروزی در آنها داشتیم و درنهایت به افتضاح‌ترین حالت ممکن بازنده شدیم، مورد برانکو هم در فیفا هیچ سودی برای سرخ‌ها نخواهد داشت. اما جالب است که این ادعای مدیران پرسپولیس در این روزها کاملا به فراموشی سپرده شده و کسی نیست بپرسد که برای گرفتن حق پرسپولیس بابت قراردادی که یک‌طرفه فسخ شد چه کردید؟ آیا اصلا در دفاعیات‌تان طرح دعوای متقابل کردید یا اینکه از اول می‌دانستید این ادعا کاملا واهی و بی‌اساس است و تنها هواداران باشگاه‌تان را با آن سر کار گذاشته بودید؟!
حالا هم ظاهرا سرخ‌ها باید در ابتدا برای ثبت هر پرونده در فیفا هزار فرانک سوئیس بپردازند و در ادامه برای مواردی چون هزینه کارشناسی حدود ۲۵ هزار فرانک و همچنین مبلغی برای ترجمه اختصاص دهند که البته تمام اینها به‌اضافه پولی است که باید به برانکو و دستیارانش و همچنین بودیمیر بپردازند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید