جام نیوز/ بخشهای مهم مصاحبه فابیو جانواریو را برایتان انتخاب کردیم.
فابیو جانواریو گفت: از آنجا که کار ورزشی خود را تمام کردم و به برزیل بازگشتم در برخی از پروژه‌های املاک و مستغلات کار می‌کنم. من یک مهندس عمران هستم و به همراه گروهی از شرکای خودمان ملک‌هایی را می‌سازیم، مدیریت می‌کنیم و می‌فروشیم. من همچنین یک سرمایه گذار هستم و سهام شرکت‌های معامله شده در بورس اوراق بهادار برزیل را دارم.
فابیو جانواریو گفت: لیگ در چند سال اخیر در سیطره پرسپولیس بوده است. ماندن در صدر بسیار دشوار است و آنها توانسته‌اند این کار را انجام بدهند. مدیریت این تیم مستحق ستایش است، همچنین کارهایی که بازیکنان و تیم فنی انجام می‌دهند. به عنوان یک هوادار استقلال ناراحتم که تیم مدت زیادی از قهرمانی دور مانده. آخرین باری که از ابتدای مسابقات در تیم حضور داشتم، بخشی از ترکیب استقلال در پیروزی‌ها بودم که به قهرمانی ۲۰۱۳ – ۲۰۱۲ منجر شد. برای من افتخار است که بخشی از این داستان بوده‌ام اما استقلال باید دوباره به جشن قهرمانی برگردد و هرچه سریعتر این هدیه را به هواداران پرشور آبی اهدا کند.
فابیو جانواریو گفت: فرهاد مجیدی یک شخص خاص است. من از او محبت و تحسین زیادی دیده‌ام. او نمادی برای استقلال و تاریخ فوتبال ایران است. او یکی از افرادی بود که از من استقبال کرده و در مدت زمان حضورم در تهران از من پشتیبانی زیادی کرد. یک فرد خارق‌العاده به همراه سایر دوستانی که در استقلال داشتم. فرهاد خیلی به من کمک کرد، او یک دوست بسیار ویژه برای من بود. من هوادار بزرگی برای فرهاد هستم تا به عنوان مربی استقلال موفق باشد. من اعتقاد دارم مجیدی با گذشت زمان و کارهایی که انجام می‌دهد می‌تواند نتایج خوبی کسب کند.
فابیو جانواریو گفت: مجیدی در اینجا و در برزیل هم هوادار دارد تا بتواند مربی بزرگی شود و عناوین و پیروزی‌های بسیار خوبی را برای هواداران استقلال به ارمغان بیاورد. من واقعاً مشتاقانه منتظر موفقیت او هستم و می‌دانم که فرهاد خود را وقف می‌‌کند تا به یک مربی عالی تبدیل شود.
فابیو جانواریو گفت: برای فصل جاری که به زودی پس از متوقف شدن بیماری همه گیر کرونا از سر گرفته می‌شود، فکر نمی‌کنم استقلال بتواند فاصله را جبران کند. امیدوارم این تیم بتواند در ادامه کار گام محکمی بردارد و برای فصل بعد تقویت شود. استقلال غول فوتبال آسیا است و همیشه به عنوان یک تیم عالی مورد احترام قرار خواهد گرفت. امیدوارم به زودی دوباره عناوین مهم را کسب کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید