ورزش 3/ آندرس اینیستا، اسطوره باشگاه بارسلونا در مورد دو بازیکنان شیلیایی این تیم صحبت کرد.
بارسلونا در سال های اخیر بازیکنانی چون آرتورو ویدال، الکسیس سانچس و کلودیو براوو را از شیلی جذب کرده و به بازیکنان اهل کشور علاقه قابل توجهی نشان داده است. آندرس اینیستا مدعی شد بازیکنی مانند ویدال به درد بارسلونا می خورد و همچنین هواداران این باشگاه خاطرات خوبی از الکسیس سانچس دارند.
آندرس اینیستا گفت: "در مورد سبک بازی بارسا هر کس عقیده خود را دارد، اما قطعا بازیکن بزرگی مانند ویدال نشان داده که در ترکیب این تیم جایگاه ویژه ای دارد و او همیشه با کیفیت خود به تیم کمک می کند. آرتورو ویدال یک حریف بسیار پیچیده است. ویدال به خوبی با دیگر بازیکنان هماهنگ می شود و از نظر فیزیکی نیز بازیکنی قدرتمند به شمار می آید. ویدال از نظر تکنیکی نیز به درد تیمی مانند بارسلونا می خورد و من معتقدم تیم های بزرگ باید بازیکنانی با قابلیت های متنوع در ترکیب داشته باشند.
الکسیس سانچس نیز بازیکن بسیار خوبی بود و از کیفیت بالایی برخوردار است، اما باید بدانیم که بازی کردن در بارسلونا هرگز آسان نیست . هر بازیکنی زمان زیادی را برای هماهنگ شدن با دیگر بازیکنان نیاز دارند، اما سانچس باید از دوران حضور در نوکمپ رضایت داشته باشد، زیرا دیگر بازیکنان و هواداران خاطرات خوبی از او دارند."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید