ورزش 3/ به نظر می رسد که جدایی زونی زونیمیر بوبان از میلان باعث شده انتقال احتمالی لوکا مودریچ به این تیم در نقل و انتقالات پیش رو به طور کامل منتفی شود.
حالا حدود ۸ سال از حضور لوکا مودریچ در باشگاه رئال مادرید می گذارد. این ستاره کروات در فصول اخیر روزهای درخشانی را در لوس بلانکوس سپری کرد و حتی در سال ۲۰۱۸ جایزه توپ طلا را از آن خود کرد تا پس از سال‌ها به سلطه کریستیانو رونالدو و لیونل مسی پایان داده باشد.
هافبک کروات لوس بلانکوس اما حالا ۳۴ ساله شده و به نظر می‌رسد که سال ها و شاید روزهای پایانی خود را در این تیم پشت سر می‌گذارد. در نقل و انتقالات تابستانی گذشته نیز شایعات زیادی در رابطه با احتمال جدایی مودریچ از رئال مطرح شد و حتی گفته شد که این بازیکن در آستانه حضور در میلان قرار دارد اما نهایتا در سانتیاگو برنابئو ماندگار شد.
بعد از منتفی شدن انتقال مودریچ به میلان در نقل و انتقالات تابستانی گذشته گفته شد که این بازیکن به مدیر وقت میلان یعنی زونیمیر بوبان قول داده که در نقل و انتقالات تابستانی سال ۲۰۲۰ راهی روسونری شود. با این حال و در همین رابطه اما کالچیو مرکاتو مدعی شده که اخراج بوبان از میلان معادلات را در رابطه با مودریچ به هم زده و به احتمال فراوان این هافبک کروات تا پایان قراردادش یعنی ۲۰۲۱ در رئال ماندگار خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید