آخرین خبر/ قرارداد بازیکنان قرضی، جدیدترین مشکل بارسایی‌ها در راه ازسرگیری فوتبال است.
به گزارش فوتبالی، بارسلونا در آینده‌ای نزدیک علاوه بر مشکلات مالی و جذب بازیکنان جدید، با معضلی به نام حقوق بازیکنان قرضی مواجه خواهد بود زیرا لیگ‌های اروپایی تا پس از تاریخ۳۰ ژوئن (تاریخ به اتمام رسیدن قراردادهای قرضی) ادامه می‌یابد اما در قرارداد بازیکنان در این رابطه توافقی شکل نگرفته است. شرایط سرگیجه‌آوری که باید توسط مدیران بلوگرانا رفع شود.
در حال حاضر فیلیپه کوتینیو (بایرن مونیخ)، کارلوس آلنیا (رم)، رافینیا (سلتاویگو) و ژان کلیر تودیبو (شالکه) بازیکنان قرضی بارسا هستند که در تیم‌های دیگر توپ می‌زنند. نکته اصلی اینجاست با توجه به ادامه بازی‌ها در فصل تابستان، کدام باشگاه باید دستمزد این بازیکنان را بدهد زیرا علنا قراردادهای آن‌ها به پایان رسیده است اما آن‌ها در حال بازی هستند.
به طور مثال، ‌کوتینیو تا پایان ماه آگوست باید در خدمت بایرن مونیخ باشد و در بوندس لیگا بازی کند. کوتینیو احتمالا در پایان قرارداد نمی‌خواهد در بایرن بماند و قراردادش به طور دائم تمدید شود. این مسئله به این معنا است که یا بارسلونا و یا بایرن مونیخ باید ۲ ماه دستمزد اضافه کوتینیو (معادل ۵ میلیون یورو) ‌را پرداخت کنند. تودیبو هم یکی دیگر از این بازیکنان است که احتمالا جایگاهی در بارسا نخواهند داشت و فروخته می‌شوند اما باید راه حلی برای پرداخت کامل دستمزدشان پیدا کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید