بانک ورزش/ مدافع سابق استقلال به نظر می‌رسد حاضر نیست بدهی‌اش را دریافت کند و درخواست غرامت میلیون دلاری کرده است.
پیش از این اعلام شده بود که باشگاه استقلال آمادگی پرداخت 100 هزار دلار برای پرداخت مطالبات پادوانی را دارد، گویا این مدافع سابق استقلال از اعلام شماره حساب خودداری کرده است.
در این باره کاظم قیم مدیر روابط بین الملل باشگاه استقلال اظهار داشت: زمانی که ما به استقلال آمدیم، پادوانی از قبل به فیفا شکایت کرده بود و رای ایشان صادر نشده بود. اما از زمان حضور سعادتمند تاکید شد که مظالبات پادووانی پرداخت شود، پس از آن رای فیفا صادر شد و مقرر شد همان 100 هزار دلار به پادوانی پرداخت شود.
وی که با بخش خبری شبکه 3 صحبت می‌کرد، افزود: ما به پادوانی اعلام کردیم که ایشان شماره حساب را به ما اعلام کنند و پادوانی یک هفته بعد شماره حساب را اعلام کرد و وکیل ایشان گفت که شکایت خود را به دادگاه CAS می‌برند و از آن طریق پیگیری خواهند کرد. پس از آن ما با فیفا مکاتبه کردیم که پول بدهی به پادوانی از منابع مالی استقلال در فیفا پرداخت شود و این نهاد قبول کرد.
مدیر روابط بین الملل استقلال خاطرنشان کرد: فیفا برای این پرداخت نیاز به 3 تاییدیه دارد. یک تاییدیه از باشگاه، یک تاییدیه از فدراسیون فوتبال و یک تاییدیه از سوی پادوانی، در این باره پادوانی از تایید نامه مربوطه سرباز زده است.
قیم درباره طلب پادوانی عنوان کرد: ایشان 100 هزار دلار از باشگاه استقلال طلب دارد اما پادوانی درخواست غرامت میلیون دلاری از باشگاه استقلال دارد. پادوانی باید تاییدیه به باشگاه استقلال بدهد تا ما بدهی ایشان را پرداخت کنیم اما پادوانی و وکیل ایشان از آن خودداری کرده و تاییدیه نفرستاده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید