طرفداری/ رضا چلنگر گفت: عرب این تلاش را به خرج داد که پانصد هزار یورو را که آن موقع هم گران بود به هر طریق ممکن پیدا کند، اما دیگر دیر شده بود.
رضا چلنگر در گفت و گویی در خصوص زمان حضور برانکو ایوانکوویچ و روزهای آخر این سرمربی در پرسپولیس توضیح داد و گفت: سال ۱۳۹۴ وقتی که برانکو را به پرسپولیس آوردیم من خودم هم با آمدن او موافق نبودم.
می‌دانستم که جنس برانکو با پرسپولیس جور است. پرسپولیس خیلی عظیمی از هواداران دارد و ما از اقشار مختلفی در آن داریم. از وزرا و مسئولین داریم تا پایین‌ترین اقشار جامعه. منظورم از اقشار پایین این است که همه عزیز و بزرگ بوده و دارای جمعیت کثیری از هواداران است. در واقع آن‌ها یک طرف قضیه می‌شوند و متاسفانه مسئولان همیشه طرف دوم قضیه می‌شوند و روبروی هم هستند، به جای آن که با هم عجین شوند. من ده سال قبلش هم در پرسپولیس بوده‌ام و چند بار هم با برانکو تماس گرفته شد تا به پرسپولیس بیاید.
ولی هر بار قسمت نمی‌شد. تا این که بالاخره طی یک پروسه‌ای توانستیم برانکو را به پرسپولیس بیاوریم. ولی باور کنید من این روز رفتنش را از همان چهار سال پیش می‌دیدم و به همین دلیل هم از پرسپولیس بعد از چند ماه جدا شدم. البته در ظاهر از کادر فنی جدا شدم و در پشت صحنه کاملاً با آن‌ها در همکاری بودم، همین الان هم با هم در تماس هستیم.
قرار بود اطلاعاتی را که کسب و آنالیز می‌کنم و می‌دانم برای برانکو جالب است، در میان بگذارم. متاسفانه او آمد و این اتفاق جدایی سال گذشته رخ داد. این هم طی یک روند و روال بود. یعنی اینطور نبود که یک نفر مثلاً ایرج عرب مقصر باشد. یک مقدار آدرس‌ها درباره آقای عرب غلط داده شده است.
حداقل آقای عرب این تلاش را به خرج داد که پانصد هزار یورو را که آن موقع هم گران بود به هر طریق ممکن پیدا کند. ولی دیگر دیر شده بود. این پول در حد یک ماه آن هم مانند التیام خیلی موقت بود. ارقام مشخص است و همه می‌دانند ماجرا چگونه است. آقای برانکو حتی بعد از تاریخی که رفت، یک ماه هم صبر کرد که شاید راهی پیدا بشود و دوباره برگردد که متاسفانه این امروز و فرداها اجازه نداد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید