آخرین خبر/ کریستیانو بیراگی در این فصل به صورت قرضی از فیورنتینا به اینتر رفته اما به نظر می رسد که در فصل آینده در هیچ کدام از دو تیم حضور نخواهد داشت و حالا گفته می شود که رم و سویا شرایط جذب این بازیکن را دنبال می کنند.
به گزارش فوتبالی، این مدافع کناری امسال به صورت قرضی به سن سیرو رفت اما نراتزوری ها تمایلی به پرداخت 12 میلیون یورو برای خرید وی در فصل آینده ندارند. اسپورت مدیاست گزارش داده است که حالا باید دید که برای این ملی پوش ایتالیایی 27 ساله چه سرنوشتی در راه خواهد بود.
اگر بیراگی در فیورنتینا نماند به نظر می رسد که رم و سویا به خرید وی علاقمند باشند. در حال حاضر بیراگی تا تابستان 2022 با فیورنتینا قرارداد دارد که به نظر می رسد در تابستان بعدی به صورت قرضی با بند خرید دوباره از بنفش پوشان جدا شود. بیراگی در این فصل 24 بازی در سویا انجام داد که یک گل زد و چهار پاس گل داد.
بیراگی در آکادمی اینتر رشد کرده اما در تیم های مختلفی بازی کرده است، از کاتانیا گرفته تا گرانادا و کاتانیا اما در حال حاضر بازیکن فیورنتینا محسوب می شود.او تا کنون هفت بازی برای تیم ملی ایتالیا انجام داده که یک گل هم به ثمر رسانده و نمایش خوبی داشته است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید