فارس/ عضو هیات مدیره باشگاه ذوب آهن در خصوص آخرین وضعیت سرمربی این تیم توضیحاتی ارائه کرد.
مجتبی فریدونی در مورد اینکه چرا امکان بازگشت میدرواگ رادولوویچ به ایران فراهم نمی شود تا در تمرینات ذوب آهن حاضر شود، اظهار داشت: البته این سوالات را من نباید پاسخ بدهم و خود آقای محمدی مدیرعامل باشگاه در جریان امور هستند. در مورد این قضیه باید بگویم که بلیت برگشت به ایران از کشوری که او حضور دارد سخت پیدا می شود.
وی در خصوص اینکه شنیده می شود محمدی مدتی است در باشگاه حاضر نمی شود، گفت: خیر این طور نیست و اتفاقا همین امروز ما با هم صحبت کردیم.
عضو هیات مدیره ذوب آهن در مورد اینکه گفته می شود رادولوویچ به دلیل ترس از بیماری کرونا نمی خواهد به تمرینات بازگردد عنوان کرد: ترس را که همه ما داریم اما مسئله این است که راه پروازی وجود ندارد. شرایط هر کشور در مورد تمام شدن قرنطینگی فرق می کند. ما به دنبال بررسی راه های مختلف هستیم تا او بتواند بلیت تهیه کند. مسئله این است که به صورت عادی برای حضور در ایران باید سه پرواز را تهیه کنیم. حتی این راه هم بررسی کردیم که هواپیمای شخصی برای او چارتر بگیریم تا از مونته‌نگرو راهی استانبول و سپس راهی ایران شود.
فریدونی در خصوص اینکه برخی شنیده ها حکایت از این دارد که حتی این باشگاه به فکر فسخ قرارداد با این مربی هم هست، گفت: من در مورد این مسائل خبر ندارم و باید از آقای محمدی مدیرعامل سوال کنید. هیچ چیز قطعی نیست و من فقط چون خودم در جریان چگونگی تهیه بلیت این مربی هستم این اطلاعات را دارم.
وی در پاسخ به این سوال که مشکل رسول کربکندی رئیس سازمان فوتبال این باشگاه چیست، گفت: من در جریان نیستم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید