ورزش 3/ تمرینات گروهی تیم فوتبال شهرخودرو عصر امروز با حضور تمام نفرات مطرح برگزار شد.
پس از مجوز شروع مجدد تمرینات تیم های فوتبال، شاگردان مجتبی سرآسیایی پس از چند جلسه بدنسازی در سالن وزنه، با رعایت برخی موازین بهداشتی بار دیگر به طور جدی خود را آماده ی ۹ هفته باقیمانده لیگ می کنند.
در تمرین عصر امروز علاوه بر سید مهدی رحمتی نفرات سرشناس دیگری چون محمد قاضی، روح الله سیف اللهی، محمدرضا خلعتبری و میلاد سرلک در محل زمین چمن منزل آباد حضور داشتند.
نکته ویژه این تمرین، رعایت سرسختانه مسائل بهداشتی توسط کاپیتان اکبر صادقی بود. او دستکش و ماسک داشت و مشخص بود روی موضوع رعایت پروتکل های بهداشتی حساسیت بالایی دارد.
حسن جعفری نیز به علت مصدومیت جزئی به طور انفرادی به تمرین پرداخت تا با اتمام دوران محرومیت بتواند بار دیگر با لباس شهرخودرو به میدان برود.
سرآسیایی و دستیارانش با جدیت تمام تمرین امروز را زیر نظر داشتند تا بتوانند شرایط روحی و جسمی بازیکنان را به دوران کوران مسابقات و هفته های سرنوشت ساز پایانی نزدیک کنند.
نکته جالب و بامزه تمرین امروز شهرخودرویی ها، به چشم آمدن تعدادی مرغ و خروس بر روی چمن زمین تمرینات بود!
آنها که انگار جای خوبی را برای خودشان پیدا کرده بودند نمی خواستند به راحتی از زمین بیرون بروند اما به سختی و با تلاش طولانی یکی از اعضای تدارکات بالاخره از زمین چمن بیرون آمدند.
شاگردان سرآسیایی پس از وقفه طولانی تعطیلی لیگ به علت شیوع کرونا باید در هفته ی بیست و دوم به مصاف ذوب آهن بروند. شهرخودرو که در حال حاضر در رتبه پنجم جای گرفته همچنان به کسب سهمیه ی آسیایی امیدوار است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید