خبر ورزشی/ مهاجم پیشین استقلال گفت: فرهاد مجیدی همه عوامل مربوط به اجرای تاکتیک تیمش را در اختیار دارد و به راحتی دستش باز است تا هر کاری می‌خواهد در زمین انجام بدهند.
محسن گروسی ابراز امیدواری کرد استقلال در ادامه مسابقات لیگ برتر با توانی تهاجمی‌تر از قبل در رقابت شرکت کند.
آقای گروسی! اوضاع تیم استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

فکر می‌کنم شیوع بیماری کرونا و تعطیلی دو، سه ماهه لیگ برتر از این نظر به نفع استقلال شد که همه مصدومانش رسیدند. از خط دفاع که حساب کنید سیاوش یزدانی و عارف غلامی به شرایط مطلوب رسیده‌اند و در خط هافبک فرشید اسماعیلی و داریوش شجاعیان حالا با آمادگی کامل در خدمت استقلال هستند.
این چه مفهومی دارد؟

این به معنی آن است که فرهاد مجیدی همه عوامل مربوط به اجرای تاکتیک تیمش را در اختیار دارد و به راحتی دستش باز است تا هر کاری می‌خواهد در زمین انجام بدهند.
چرا معتقدید استقلال شرایط خوبی برای بازگشت به لیگ دارد؟

این تیم در حال حاضر با بیشترین گل زده بهترین خط حمله لیگ برتر را دارد. دیاباته و ارسلان مطهری به اضافه مهدی قایدی هر یک دارای قابلیت‌های متفاوتی هستند که کنار هم و یا در زوج‌های دونفره می‌توانند تهدیدی جدی برای هر خط دفاعی محسوب شوند.
بیشتر در این باره توضیح می‌دهید؟

اگر بخواهیم حضور وریا غفوری در راست و چپ به اضافه داریوش شجاعیان و فرشید اسماعیلی در وسط را به این جمع اضافه کنیم، می‌بینیم شرایط برای خط دفاع حریفان استقلال بسیار سخت خواهد شد. از این رو فکر می‌کنم استقلال در بازگشت به لیگ به هیچ خط دفاعی رحم نکند.
بختی هم برای قهرمانی استقلال قائل هستید؟

صددرصد! ۱۰ بازی و ۳۰ امتیاز، پیش‌روی استقلال است و فاصله این تیم تا صدر فقط ۱۱ امتیاز شده که به راحتی قابل جبران است. قطعاً نتایجی در ادامه لیگ رقم می‌خورد که خیلی‌ها انتظارش را ندارند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید