خبر ورزشی/ پانزدهمین تیمی که نتایج آن‌ها را تا پایان هفته بیست‌ویکم لیگ نوزدهم مورد بررسی قرار می‌دهیم شاهین شهرداری بوشهر است.
شاهین بعد از مدت‌ها دوری از لیگ برتر با اسمی جدیدتر و پسوند نام شهرداری دوباره در لیگ برتر حاضر شد و البته تا به این جای لیگ هم نتایج چندان مطلوبی نگرفته و در معرض خطر سقوط قرار گرفته است.
پرتکرار‌ترین برد شاهین
کلاً در کارنامه نماینده بوشهر تا پایان هفته بیست‌ویکم ۳ پیروزی دیده می‌شود که پرتکرارترین آن‌ها پرگل‌ترین آن‌ها هم بوده و نتیجه مذکور هم ۳- یک است که در دو بازی شاهد بوده‌ایم و از قضا هر دوی آن‌ها خیلی به هم نزدیک بوده است، اولین برد با این نتیجه در هفته هجدهم و در بازی مقابل پیکان بود و دومین آن هم در هفته بیستم و در بازی برابر ماشین‌سازی تبریز رقم خورد.
آخرین برد
آخرین بردی که این تیم تا پایان هفته بیست‌ویکم به دست آورده با نتیجه ۲- یک بوده که البته در همان دوران برد‌های این تیم که از هفته هجدهم آغاز شده بود رقم خورد و این تیم توانست در هفته نوزدهم لیگ و مقابل نساجی مازندران به پیروزی برسد. به این ترتیب و با این نتیجه پرونده ۳ برد شاهین شهرداری بوشهر و نتایجش بسته می‌شود.
سهم عمده تساوی‌های یک گله
از ۷ تساوی که شاهین شهرداری بوشهر تا پایان هفته بیست‌ویکم به دست آورده ۴ تای آن‌ها با یک گل بوده است، این تیم در هفته‌های سوم، دهم، دوازدهم و چهاردهم و به ترتیب مقابل تیم‌های پیکان، گل‌گهر سیرجان، پارس جنوبی جم و صنعت نفت یک گل زد و یک گل هم خورد تا با یک امتیاز میدان را ترک کند.
۳ تساوی بدون گل شاهینی‌ها
و بالاخره می‌رسیم به آخرین نتیجه‌ای که این تیم در زمینه تساوی‌ها به دست آورده که آن هم مساوی‌های بدون گل است؛ نتیجه‌ای که در هفته‌های یازدهم، سیزدهم و هفدهم و به ترتیب مقابل تیم‌های سایپا، تراکتور تبریز و شهر خودرو رقم خورد.
۳ شکست حداقلی و بدون گل زده
در پرونده مربوط به نتایج شکست‌های شاهین شهرداری بوشهر ۷ نتیجه متفاوت دیده می‌شود که طبق انتظار یکی از پرتکرار‌ترین آن‌ها باخت‌های یک- صفر است که البته در ۳ بازی شاهد بودیم، سه دیداری که شاهین شهرداری بوشهر در آن‌ها موفق به زدن گل نشد و با حداقل برتری حریف میدان را ترک کرد عبارت است از: هفته‌های ششم، هفتم و بیست‌ویکم و مقابل تیم‌های فولاد خوزستان (دیدار رفت)، نفت مسجدسلیمان و فولاد خوزستان (دور برگشت).
۵- صفر سنگین‌ترین شکست
دو باخت سنگینی که در هفته‌های هشتم و شانزدهم و به ترتیب مقابل تیم‌های پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان و با نتایج مشابه ۵- صفر به شاهین تحمیل شد، سنگین‌ترین شکست آن‌ها طی برگزاری لیگ نوزدهم و تا هفته بیست‌ویکم بوده است.
پرگل‌ترین بازی که با شکست همراه شد
در هفته پنجم و در یک بازی پرگل که شش گل در آن رد و بدل شد شاهین مقابل ماشین‌سازی تبریز با نتیجه ۴-۲ شکست را پذیرفت تا به این ترتیب پرگل‌ترین بازی آن‌ها که با باخت همراه بود ثبت شود.
۲ شکست دیگری که شاهین در آن گل نزد
در کارنامه شکست‌های این تیم دو باخت دیگر هم دیده می‌شود که طی آن شاهینی‌ها نتوانستند گل بزنند؛ دو دیداری که طی آن نماینده بوشهر با نتیجه ۲- صفر مغلوب شد به ترتیب برابر تیم‌های نساجی مازندران و ذوب‌آهن اصفهان و در هفته‌های چهارم و نهم بوده است.
۲ شکست آخر با دو نتیجه متفاوت
و در آخر می‌رسیم به دو شکستی که شاهینی‌ها در آن گل زدند ولی در نهایت باختند؛ دو بازی که البته با دو نتیجه متفاوت بود، این تیم در هفته دوم ۲- یک مغلوب شهر خودرو مشهد شد و سپس در هفته پانزدهم نیز ۴-یک به استقلال باخت تا به این ترتیب و با این دو نتیجه پرونده کلیه نتایج این تیم تا پایان هفته بیست‌ویکم بسته شود.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید