فارس/ مدیر سابق تیم‌های والیبال پایه سایپا گفت: تیم نوجوانان ایران با در اختیار داشتن 4 بازیکن اصلی جوانان باید قهرمان جهان می‌شد.
بهمن سلطانی در مورد اظهارات اخیر محمد وکیلی، سرمربی سابق تیم والیبال نوجوانان مبنی بر اینکه مومنی‌مقدم، دستیار اولم بهترین گزینه برای جانشینی من است، اظهار داشت: کادر فنی قبلی تیم نوجوانان بسیار زحمت کشید، اما آن تیم باید قهرمان جهان می‌شد. تیمی که 4 بازیکن اصلی تیم جوانان را در اختیار داشت در رده نوجوانان نتوانست حتی روی سکو برود و این یعنی کادر فنی در کار خود موفق نبود.
وی ادامه داد: فردی همچون آرمات که چند سال در رده جوانان کار کرده بهترین گزینه برای حضور در نوجوانان است. نمی‌خواهم از خودم بگویم که سال‌ها در رده پایه کار کرده و عناوین زیادی به دست آورده‌ام.گزینه‌هایی مانند کیوان مجردی، ابوترابی و به‌نژاد از مربیان موفق رده‌های پایه هستند که باید از حضور آنها هم استفاده کرد.
مدیر سابق تیم‌های والیبال پایه سایپا، خاطرنشان کرد: نمی‌خواهم منکر زحمات مومنی‌مقدم شوم، اما باید بپذیریم که کادر قبلی تیم نوجوانان موفق نبود و مومنی‌مقدم هم عضوی از همان کادر بود. به هر حال تفکرات مربی و سرمربی در یک راستا است و کسی نمی‌تواند این موضوع را نادیده بگیرد. افرادی مثل طلوع‌کیان، آرمات، مجردی، ابوترابی و به‌نژاد مناسب کار کردن در این رده هستند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید