طرفداری/ مارک ویلموتس و خانواده اش برای دریافت پولی که حقشان نیست چنگ و دندان تیز کرده اند. با مرد بلژیکی به عراق و بحرین باختیم، معلوم نیست این خانواده هر باخت را چه قدر پای فوتبال ما حساب کرده اند؟!
جزئیاتی تازه از دعوای حقوقی فدراسیون فوتبال ایران و مارک ویلموتس در طرفداری منتشر شد. در واکنش به این خبر، یک وکیل ساکن خارج از کشور در تماس با طرفداری جزئیات بیشتری را مطرح کرد.
وکیل مطلع از پرونده مارک ویلموتس گفت:
مارک ویلموتس یک وکیل سوئیسی کار کشته دارد. علاوه بر این وکیل، همسر ویلموتس نیز کارهای حقوقی او را پیگیری می کند. همسر مارک ویلموتس می گوید با دفاعیه 44 صفحه ای پیروز پرونده خواهیم بود. قبل تر طرف ایرانی پیشنهادی برای توافق را به وکلای ویلموتس ارائه کرده بود، همسر ویلموتس هم یک بار برای حصول توافق چراغ سبز نشان داده بود. اما حالا ادعای دیگری دارد و خسارت را تمام و کمال می خواهد. او می گوید با اطمینان از بردن پرونده دیگر دلیلی برای توافق وجود ندارد. دفاعیه 44 صفحه ای درخصوص همین ادعای مارک ویلموتس است که ایران به برند من آسیب زد. او با این ادعا طلب خسارت 8 میلیون یورویی دارد. اما فیفا هنوز نه حکمی صادر کرده و نه حتی به این ادعا رسیدگی کرده است.
خسارت 8 میلیون یورویی از کجا می آید؟
مارک ویلموتس در روز هشتم نوامبر یک طرفه قراردادش با فدراسیون فوتبال ایران را فسخ کرد. برای اینکه ویلموتس در بازی روز 14 نوامبر مقابل عراق روی نیمکت تیم ملی ایران بنشیند، دو میلیون یورو به حساب او در بانکی در کشور ترکیه واریز شد. ویلموتس اما هنوز این پول را برداشت نکرده است چرا که فسخ قبلی اش بی اعتبار نشود و بتواند کل خسارت را طلب کند. او با ادعای آسیب رسیدن به برندش، شش میلیون یوروی دیگر غرامت می خواهد. مجموعا دو میلیون یوروی موجود در حساب ویلموتس و ادعای شش میلیون یورو خسارت، می شود هشت میلیون یورویی که مرد بلژیکی با کمتر از 10 بار حضور روی نیمکت تیم ملی از فدراسیون فوتبال می خواهد.
پیشنهاد توافق
تیم حقوقی ایرانی به وکلای ویلموتس پیشنهاد داد طبق بند قرارداد که نوشته فسخ قرارداد با پرداخت حقوق سه ماه یا رضایت طرفین امکان پذیر خواهد بود، تنها سه ماه خسارت پرداخت شود یا وکلای ویلموتس برای یک توافق جدید پای میز مذاکره بیایند. همسر مارک ویلموتس ابتدا از این پیشنهاد استقبال کرد اما ناگهان منصرف شد و حالا مشخص نیست این مقدار اطمینان همسر مارک ویلموتس به پیروزی در پرونده از کجا حاصل شده است؟!


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید