ورزش 3/ رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرد که به زودی بازی های فوتبال در این کشور با حضور 25 درصدی هواداران در استادیوم ها برگزار خواهد شد.
چند ماه پیش بود که شیوع گسترده ویروس کرونا در سرتاسر قاره اروپا باعث شد که تمام مسابقات ورزشی از جمله فوتبال به حالت تعلیق در بیاید. ایتالیا نیز از این قاعده مستثنی نبود و حتی مسئله ویروس کرونا در این کشور نسبت به سایر مناطق اروپا با شدت بیشتری مواجه بود.
با این وجود و با بهتر شدن اوضاع، رقابت های فوتبال باشگاهی در ایتالیا از چندی پیش دوباره از سر گرفته شد. این اتفاق ما در حالی رخ داد که همه بازی ها در حال حاضر پشت درهای بسته ورزشگاه و بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود.
اگرچه ناامیدی زیادی درباره حضور زودهنگام هواداران در استادیوم ها وجود داشت اما حالا رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا صحبت‌های متفاوتی را مطرح کرده است. گابریل گراوینا در این باره گفت: " ما در حال تلاش هستیم تا هواداران دوباره بتوانند بازی ها را از نزدیک و در ورزشگاه ها تماشا کنند. در واقع ما روی درصد این موضوع کار می‌کنیم. فعلا روی حضور 25 درصدی هواداران در ورزشگاه تمرکز کرده‌ایم و امیدواریم که این اتفاق رخ دهد."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید