ایسنا/ کاروان استقلال به علت شیوع کرونا در میان بازیکنان و عوامل تیم، راهی شهرستان جم نمی‌شود.

شوک جدید به تیم مجیدی؛ ۵ استقلالی دیگر هم کرونایی شدند
شوک جدید به تیم مجیدی؛ ۵ استقلالی دیگر هم کرونایی شدند

در پی شیوع ویروس کرونا در بین بازیکنان و برخی از عوامل استقلال، پرواز این تیم به شهرستان جم لغو شد. این اتفاق در حالی است که آبی‌پوشان پایتخت باید فردا (یکشنبه) در هفته بیست و سوم لیگ برتر به مصاف پارس جنوبی جم بروند.
باشگاه استقلال اعلام کرد که اعضای این تیم لحظاتی پیش فرودگاه را ترک کردند و به این ترتیب آبی‌پوشان راهی جم نمی‌شوند.
سازمان لیگ فوتبال هنوز تصمیمی درباره موضع استقلال برای بازی نکردن در این دیدار نگرفته است.
تست کرونای دانشگر و اسماعیلی هم مثبت شد!
صبح امروز تست کرونای 8 عضو این تیم مثبت اعلام شد و حتی اسماعیل خلیل زاده به عنوان رئیس هیات مدیره اعلام کرده بود مانع سفر آنها به شهرستان جم خواهد شد.
مسئولان باشگاه استقلال حتی پیش از حضور بازیکنان در فرودگاه مهرآباد از سازمان لیگ درخواست کرده بودند تا با نظر آنها برای لغو بازی فردا موافقت کنند که در نهایت آبی پوشان بدون بازیکنان کرونای مهیای سفر شده بودند.
پس از اینکه آزمایش کرونای 6 بازیکن و دو عضو کادر تدارکات مثبت شده بود، امروز ازبازیکنانی که مشکوک ابتلا به ویروس کووید-19 بودند مجددا آزمایش گرفته شد که در راستای جواب آن مشخص شد محمد دانشگر و همینطور فرشید اسماعیلی دیگر بازیکنان از این تیم هستند که ناقل شده‌اند.
پس از اینکه جواب آزمایش بازیکنان استقلال مشخص شد دقایقی قبل آنها اعلام کردند که حاضر به ترک تهران نیستند و در چنین شرایطی برای بازی مقابل پارس جنوبی به جم سفر نمی‌کنند تا فرودگاه را ترک کنند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید