آخرین خبر/ در میانه تابستان هستیم و اگر بحران کرونا نبود، خیلی از ستارگان فوتبال دنیا در حال تفریح در جزایر محبوب خود بودند. یکی از این جزایر در سالهای اخیر مقصد محبوب ستارگانی همچون کریستیانو رونالدو، گرت بیل و جاستین بیبر بوده است که برای سپری کردن تعطیلاتشان به جزایر بالئاراس در منطقه ایبیزا در اسپانیا می رفتند. آنها معمولا جیره این منطقه را اجاره می کردند تا چند روزی را در کنار خانواده خود خوش بگذارند.
به گزارش فوتبالی، جزیره تاگوماگو که یکی از جزایر زیبای منطقه ایبیزا است که 900 متر تا این منطقه فاصله دارد. این جزیره 600 هزار متر مربع مساحت دارد و یک جزیره شیک است که حالا برای فروش گذاشته شده است.
این جزیره بسیار خصوصی است که فقط از طریق قایق یا هلیکوپتر می توان به آن وارد شد و دسترسی دیگری ندارد. هزینه اجاره این جزیره لاکچری بین 100 تا 170 هزار یوروست و حالا این جزیره با قیمت 150 میلیون یورو برای فروش گذاشته شده است.
کریستیانو رونالدو و گرت بیل دو ستاره اسبق و فعلی رئال مادرید سابقه اقامت در جزیره تاگومگو را دارند اما جاستین بیبر کانادایی یکی دیگر از افرادی بوده که این جزیره لاکچری را برای اقامت انتخاب کرده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید