آخرین خبر/ دکتر ناجی گفت: باشگاه استقلال از بنده دعوت کرد تا قبل از بازی این تیم با تیم پارس جنوبی جم، تست کرونا از بازیکنان آنها بگیرم. روز 13 تیر من خودم به همراه یکی از همکارانم به نام آقای آذری، به مجموعه ورزشی انقلاب، محل تمرین تیم استقلال رفتیم و از 61 نفر از پرسنل و بازیکنان استقلال تست گرفتیم و تا ساعت 3 و نیم صبح من و همکارانم در آزمایشگاه بودیم که جواب اولیه را برای این تیم ارسال کنیم.
دکتر ناجی ادامه داد: برای این که بتوانیم سریع جواب این تست را بگیریم از یک روش استخراج خاصی استفاده کردیم که برای یک شرکت خارجی است و حساسیت آن نسبت به روش‌های استخراج متداول، کمتر است ولی پاسخ را سریع می‌دهد. یعنی تا حدود بیست دقیقه تا نیم ساعت می‌توانیم کل نمونه را استخراج کنیم و به پاسخ برسیم.تست اولیه را که بررسی کردیم، نتیجه آزمایش تعدادی از بازیکنان استقلال و کادر (یک نفر از پزشکان و بقیه از بازیکنان) مثبت شد و من همان موقع نتایج را به صورت پیامکی به اطلاع باشگاه رساندم.
دکتر ناجی در پایان گفت: از دیروز موارد مختلف تماس و مصاحبه‌های عجیب و غریب را شاهد بودم مبنی بر اینکه این‌ها دروغ می‌گویند! یا مدعی شدند که تست‌ها را در یک بیمارستانی انجام دادند که جواب آن‌جا مطمئن نیست!مگر اتفاق عجیب و دور از ذهنی است که بازیکنان فوتبال آن هم در این وضعیت جامعه و این شرایط سختی که داریم تستشان مثبت باشد؟ شما تیم‌ها را با شرایط نامطلوب و عدم رعایت مسائل بهداشتی این طرف و آن طرف می‌برید و من به شما قول می‌دهم خیلی از تیم‌های دیگر هم نمونه مثبت دارند و شاید اعلام نمی‌کنند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید