ایرنا/ سقوط تیم فوتبال آوس به همراه ستاره ایرانی خود مهرداد محمدی به دسته دوم لیگ پرتغال قطعی شد.
تیم فوتبال آوس پرتغال در چارچوب هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ پرتغال به مصاف میهمان خود اسپورتینگ براگا رفت و با نتیجه چهار بر صفر شکست خورد تا بیست و چهارمین باخت فصل را متحمل شود. مهرداد محمدی در این مسابقه ۸۴ دقیقه در زمین حضور داشت و نمره متوسط ۶.۶ را گرفت.
با این باخت تیم آوس با ۱۴ امتیاز همچنان در قعر باقی ماند و فاصله‌اش با تیم بالاسری به ۱۳ امتیاز رسید و همچنین فاصله‌اش با منطقه امن جدول به ۱۶ امتیاز افزایش یافت. با این اوصاف و در حالی که تنها چهار هفته تا پایان مسابقات لیگ پرتغال باقی مانده سقوط و قعرنشینی تیم آوس در این فصل مسجل شد و آنها حتما فصل آینده در دسته دوم فعالیت خواهند داشت.
محمدی در این فصل و تا به اینجا با هفت گل و پنج پاس گل بهترین بازیکن تیم آوس بوده و قطعا او در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد و به تیم دیگری خواهد پیوست. محمدی در حال حاضر نمره ۶.۹ را در این فصل مال خود کرده و جزو سه بازیکن برتر تیمش محسوب می‌شود.
در لیگ پرتغال ۲ لژیونر ایرانی دیگر به نام‌های امیر عابدزاده و مهدی طارمی نیز حضور دارند که آنها نیز در این هفته‌ها عملکرد قابل توجهی دارند. ماریتیمو در رده یازدهم قرار دارد و ریو آوه در جایگاه پنجم قرار گرفته است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید