تسنیم/ مهاجم تیم فوتبال پیکان بر این باور است که این تیم در لیگ برتر خواهد ماند و به دسته اول سقوط نمی‌کند.
فراز امامعلی در ارتباط با پیروزی 4 بر یک تیمش برابر ذوب‌آهن در اصفهان گفت: پیش‌بینی نمی‌کردیم 4 گل به حریف بزنیم ولی فوتبال با همین اتفاقات قشنگ می‌شود. در این بازی محکوم به برد بودیم و حتی مساوی هم به دردمان نمی‌خورد. بچه‌ها قبل از بازی همدل شده بودند تا این بازی را ببریم و خوشبختانه این اتفاق رخ داد. با اینکه گل اول را هم خوردیم ولی شیرازه تیم بهم ریخت و این بسیار مهم بود.
وی در خصوص دبل در این بازی و اینکه ضربه پنالتی در نهایت با گل‌ به‌خودی دروازه‌بان حریف وارد دروازه شد، عنوان کرد: طبیعتا دوست داشتم سه گل بزنم و هر مهاجمی دوست دارد تعداد گل‌هایش را بیشتر کند. قبلا اینگونه پنالتی‌ها که گل می‌شد به اسم زننده پنالتی ثبت می‌شد ولی حالا ظاهرا قانون فرق کرده و گل به نام دروازه‌بان حریف ثبت شده است. من هت‌تریک نکردن را به فال نیک می‌گیرم، واقعا دبل یا هت‌تریک در این شرایط مهم نیست و مهمترین موضوع این بود که در این بازی مهم سه امتیاز را بگیریم.
امامعلی در مورد اوت نادر محمدی بازیکن جوان پیکان تصریح کرد: محمدی در این روش اوت انداختن شگرد دارد و از فوتبال پایه با چنین اوت‌هایی پاس گل می‌داد. این اوت‌ها مثل کرنر است، من می‌دانستم توپ به تیر دوم می‌آید و آنجا جاگیری کردم که خوشبختانه توپ به من رسید و تبدیل به گل شد.
مهاجم پیکان در پاسخ به این پرسش که «آیا این تیم در لیگ برتر می‌ماند؟» خاطرنشان کرد: تیم ما قطعا در لیگ می‌ماند، فقط نباید با این برد مغرور شویم و با انگیزه بالا باید به فکر بازی‌های بعدی باشیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید