ورزش 3/ اینجا استادیوم شهید وطنی و اینجا ساختمان مشرف به استادیوم است؛ جایگاه اختصاصی تماشاگران دوست داشتنی نساجی که حتی در دوران کرونایی هم خالی نمی ماند.
تماشاگران خاص این جایگاه با علم به اینکه بازی نساجی در برابر فولاد برگزار نمی شود به تماشای تیم محبوبشان آمده بودند و زمانی که نساجی برای مراسم ابتدای بازی وارد استادیوم شد چنان اعضای تیم را تشویق کردند که حامد شیری و همبازیانش به سمت آنها رفتند و دست تکان دادند تا ادای احترام کرده باشند.
میزان علاقمندی به نساجی در قائمشهر وصف شدنی نیست؛ تا جایی که در دوران کرونایی روز قبل از بازی تماشاگران با براه انداختن کارناوال شادی تیم را از هتل تا استادیوم مشایعت کردند. همه این ها به خاطر دو پیروزی بود که نساجی در دو بازی اخیر خود به دست آورده است. تماشاگران اگر چه حق حضور دراستادیوم را نداشتند اما خود را آماده کرده بودند در صورت سومین پیروزی متوالی نساجی بعد از بازی به سمت اتوبوس نساجی بیایند و تیم را تشویق کنند و در کوچه و خیابان شهر هم هلهله براه بیاندازند. اما در نهایت بازی نساجی – فولاد به دلیل عدم حضور تیم میهمان برگزار نشد.
تماشاگران جایگاه خاص استادیوم شهید وطنی قا ئمشهر کاری به این ندارند که مربی تیم کیست و چه بازیکنانی در ترکیب حضور دارند. بازی برگزار می شود یا نمی شود؛ برای آنها نساجی کافی است تا ساعاتی دور از هیاهوی زندگی نام تیم را فریاد بزنند و واژه عشق به تیم را معرفی کنند. نساجی به خاطر داشتن چنین تماشاگرانی باید به خود ببالد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید