تسنیم/ سرمربی آلمانی لیورپول به شایعات درباره تلاش تیمش برای خرید هافبک اسپانیایی بایرن مونیخ دامن زد.
یورگن کلوپ سرمربی لیورپول به علاقه‌اش به تیاگو آلکانتارا هافبک اسپانیایی تیم فوتبال بایرن مونیخ اعتراف کرد، بازیکنی که در چند روز اخیر شایعات زیادی درباره احتمال پیوستن‌اش به لیورپول وجود داشته است.
این شایعات از زمانی شدت گرفتند که اعلام شد؛ آلکانتارا در پایان فصل می‌خواهد از باواریایی‌ها جدا شود و رومنیگه، مدیر اجرایی باشگاه نیز علناً تأیید کرد که اگر بازیکن سابق بارسلونا قصد رفتن دارد، ترجیح می‌دهد که تابستان همین امسال این اتفاق رخ دهد؛ چرا که فصل آینده قراردادش به پایان می‌رسد و بازیکن آزاد محسوب می‌شود. در آن صورت بایرن مونیخ از انتقال او به تیمی دیگر هیچ سودی نخواهد برد.
کلوپ در پاسخ به این سؤال که آیا تمایل او به خرید تیاگو آلکانتارا صحت دارد، اظهار داشت: اگر هرگز به این سؤال جواب ندهم، تعجب می‌کنید؟ چون من هرگز به چنین سؤالات پاسخ نمی‌دهم. تیاگو آلکانتارا واقعاً بازیکن خوبی است، مثل خیلی دیگر از بازیکنان خوبی که وجود دارند و من هم واقعاً او را دوست دارم. این تنها چیزی است که می‌توانم درباره او بگویم.
رومنیگه اخیراً اعتراف کرد که تیاگو به دنبال چالشی جدید است و مذاکرات طرفین برای تمدید قرارداد به جایی نرسیده است. او اما تأکید کرد که از سوی لیورپول هیچ تماسی درباره انتقال تیاگو نداشته است. این در حالیست که هانسی فلیک سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ اعلام کرده که می‌خواهد تیاگو در تیمش بماند و هر کاری توانسته انجام داده تا بتواند او را به ماندن در آلیانتس آره‌نا ترغیب کند.
تیاگو بخش زیادی از فصل جاری بوندس‌لیگا را به دلیل عمل روی کشاله رانش از دست داد اما در دقایق پایانی پیروزی 4 بر 2 بایرن مونیخ مقابل لورکوزن در فینال جام حذفی آلمان به میدان رفت. قهرمانی بایرن مونیخ پانزدهمین افتخاری بود که تیاگو از زمان پیوستنش به این تیم در سال 2013 کسب کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید