مهر/ سرپرست تیم فوتبال فولادخوزستان معتقد است راستی آزمایی تست کرونا توهین به وزارت بهداشت و اتهام به پزشکان و ستاد مقابله با کرونا بوده است.
سید محمد علوی درگفت‌وگو با سایت باشگاه فولاد خوزستان درباره اظهار نظر برخی از مسئولان تیم‌ها درباره مهندسی و اینگونه صحبت‌ها گفت: واقعا نمی‌دانم این چه صحبت‌هایی است که می‌کنند. دارند مستقیم به ما اتهام دروغگویی می‌زنند. این توهین بزرگی به فولاد و مردم خوزستان است که خط قرمز ما است.
وی ادامه داد: ما به فکر سلامت جامعه هستیم که این موضوع را عنوان کردیم، مگر ما دوست داریم بازیکنان خودمان یا دیگران آلوده شوند؟ کسانی این صحبت‌ها را می‌کنند جواب وجدانشان را چه می‌دهند؟ حرف ما یکی بوده چه موقعی که سوم و یا ششم هستیم. مسئله ما رتبه نیست، سلامت جامعه مهم است.
علوی خاطرنشان کرد: بعضی ها با یکی یا دو برد که به دست آورده‌اند، حرف‌هایی می‌زنند که آدم خجالت می کشد آن را بشنود و یا در رسانه‌ها بخواند. به هرحال بهتر است در صحبت‌های خود تجدید نظر کنند و بدانند که ما در مراجع قانونی به تهمت‌ها رسیدگی می‌کنیم چرا که این گونه صحبت‌ها به نوعی تشویش اذهان عمومی است.
سرپرست تیم فولادخوزستان درباره آخرین وضعیت تیم و تست‌های کرونا نیز گفت: تمام اعضایی که تست‌شان مثبت شد، صبح امروز در آزمایشگاه مشخص شده از سوی سازمان لیگ دوباره تست دادند، ما چیزی برای پنهان‌کاری نداریم و در کمال صداقت انجام می‌دهیم اما این کار نوعی توهین به آزمایشگاه‌های قبلی است که از وزارت بهداشت مجوز داشتند. این راستی آزمایی به نظر من توهین به وزارت بهداشت محسوب می‌شود و اتهام بزرگی به جامعه پزشکی کشور و ستاد مبارزه با کرونا است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید