آخرین خبر/ رای فیفا در پرونده کالدرون و دستیاران به پرسپولیس ابلاغ شد
به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه رسمی پرسپولیس،رای کمیته تعیین وضعیت فیفا در پرونده گابریل کالدرون و همکاران وی صادر و به باشگاه پرسپولیس ابلاغ شد. باشگاه پرسپولیس در اقدام اولیه، نسبت به دریافت مشروح این رای جهت اخذ تصمیم‌های بعدی اقدام خواهد کرد.
بنابر اعلام معاون حقوقی باشگاه، فیفا رای خود در ارتباط با ادعای مطرح شده از سوی گابریل کالدرون و دستیاران وی مبنی بر مطالبات از باشگاه را اعلام کرد.
به موجب این رای که قابل استیناف خواهی در دادگاه عالی ورزش خواهد بود، بخشی از شکایت مطرح شده از سوی خواهان، پذیرفته شده است.
بر این اساس، باشگاه پرسپولیس موظف است مبلغ ۵۷۹ هزار و ۵۰۰ دلار به کالدرون، ۹۵ هزار و ۳۸۰ دلار به خوآکین و ۷۰ هزار و ۴۰۰ دلار به اینیگو والنسیا پرداخت نماید. همچنین ۹ هزار دلار هزینه دادرسی مجموع این پرونده‌ها باید از سوی پرسپولیس پرداخت شود.
مهدی خواجوند، همچنین اعلام کرد؛ باشگاه پرسپولیس در مهلت ده روزه قانونی، نسبت به درخواست مشروح رای از فیفا اقدام می‌کند و پس از آن نسبت به سیر پرونده و اقدام‌های بعدی تصمیم‌گیری خواهد کرد.
گفتنی است، باشگاه پرسپولیس پس از دریافت مشروح رای، 21 روز کاری فرصت خواهد داشت که در صورت تشخیص، نسبت به طرح اعتراض در C.A.S اقدام نماید.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید