ورزش 3/ مقرر شده که پیش از آغاز بازی های هفته سی و یکم سری آ قطعه ای از آهنگساز فقید ایتالیا یعنی آنیو موریکونه پخش شود.
رقابتهای سری آ رفته‌رفته به هفته های پایانی خود نزدیک می‌شود. با وجود اینکه هنوز هیچ چیز قطعی نیست اما به نظر می رسد که مطابق انتظار و مانند فصول گذشته یوونتوس در فصل جاری نیز جام قهرمانی اسکودتو را بالای سر خواهد برد چرا که در حال حاضر شاگردان مائوریتزیو ساری با فاصله هفت امتیازی نسبت به تیم دوم جدول یعنی لاتزیو در صدر قرار گرفته اند.
رقابت‌های هفته سی و یکم سری آ اما از دقایقی دیگر با برگزاری دیدار بین دو تیم لچه و لاتزیو وارد هفته سی و یکم خواهد شد. با این حال مقرر شده که پیش از آغاز بازی‌های این هفته یک حرکت نمادین و جالب صورت پذیرد.
با اعلام رسمی سری‌آ، برای ادای احترام به انیو موریکونه آهنگساز برجسته ایتالیایی، قطعه "دبورا" از این اسطوره که برای فیلم "روزی روزگاری در آمریکا" ساخته شده، پیش از آغاز مسابقات هفته سی و یکم سری‌آ در ورزشگاه‌ها پخش خواهد شد.
انیو موریکونه موسیقیدان جاودانه دنیای هنر، روز یکشنبه در سن 91 سالگی درگذشت. آهنگ رسمی مسابقات جام جهانی 1978 آرژانتین نیز توسط موریکونه ساخته شده بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید