فارس/ در شرایطی ‌که امید روانخواه چندی پیش توسط کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال محروم شده بود، حالا نام او برای حضور روی نیمکت تیم ملی مطرح شده است.
در شرایطی که امیدرضا روانخواه چندی پیش توسط کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال محروم شد اما امروز به شکلی عجیب نام وی توسط برخی رسانه‌ها به عنوان دستیار دراگان اسکوچیچ مطرح شده است.
این اتفاق در حالی رخ داده که هیچکدام از مسئولان فدراسیون خبری از حضور مربی تیم نیروی زمینی در تیم ملی ندارند و اساسا چنین موضوعی مطرح نبوده است. به نظر می‌رسد جریان رسانه‌‌ای که در یک سال اخیر پیرامون استراماچونی در استقلال رخ داد، این بار در تیم ملی فوتبال ایران در حال شکل‌گیری است.
در حال حاضر کریم باقری و وحید هاشمیان گزینه‌های دستیاری دراگان اسکوچیچ هستند که بدون شک این انتخاب با سابقه هر دو نفر در تیم ملی، جای حرف و حدیثی باقی نگذاشته اما ظاهرا برخی شبکه‌های دلالی در اطراف تیم ملی حضور دارند که در تلاش هستند گزینه‌های مد نظر خود را به فدراسیون تحمیل کنند. این جریان که به خارج از کشور نیز ارتباط یافته و در برخی تبانی ها هم حضور داشته اند، در حال فعالیت گسترده در این زمینه هستند.
بدون شک بحث انتخاب مربیان تیم ملی همانند اتفاقاتی که در مورد ویلموتس رخ داد، زیر ذره‌بین دقیق رسانه‌ها و نهادهای نظارتی خواهد بود و هیچ مساله پشت پرده‌ای از چشم‌ها پنهان نخواهد ماند.
تیم ملی فوتبال ایران برای 4 دیدار باقی مانده مرحله مقدماتی جام جهانی مقابل هنگ‌کنگ، کامبوج، بحرین و عراق خود را آماده می‌کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید