میزان/ کاپیتان تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: از نظر فنی چیزی کم نداشتیم و مقابل ذوب‌آهن بد بازی نکردیم، ولی روز خوب‌مان نبود.
مرتضی غلامعلی‌تبار درباره مصدومیتش در جریان بازی شاهین بوشهر و ذوب‌آهن اصفهان و آخرین وضعیت خود اظهار داشت: بینی من در جریان بازی با تیم ذوب‌آهن شکست و مجبور شدم صبح امروز (شنبه) جراحی کنم. حال عمومی خوبی دارم، اما با توجه به توصیه پزشکان باید استراحت کنم. نمی‌دانم چه زمانی می‌توانم به تمرینات برگردم. قطعاً تا روز‌های آینده پزشک در این خصوص من را راهنمایی می‌کند.
وی تازه از اتاق عمل خارج شده بود و نمی‌توانست به درستی صحبت کند در خصوص شکست سنگین تیم شاهین مقابل تیم ذوب‌آهن گفت: به نظرم شاهین خوب بازی کرد و اصلاً مستحق چنین شکست سنگینی نبود. اگر توپ‌های ما تبدیل به گل می‌شد شک نکنید نتیجه متفاوتی رقم می‌خورد. متاسفانه توپ‌های ما به گل تبدیل نشد و اگر اینطور می‌شد این تیم ذوب آهن بود که پنج گل دریافت می‌کرد.
کاپیتان تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر تصریح کرد: متاسفانه با وجود تلاش زیادی که کردیم هیچ‌کدام از موقعیت‌های ما تبدیل به گل نشد و چند موقعیت نصفه و نیمه آنها درون دروازه قرار گرفت. فوتبال اینگونه است و گاهی روی بد خود را به تیم‌ها نشان می‌دهد. در بازی مقابل ذوب‌آهن واقعا بدشانس بودیم. اصلا روز خوبی نداشتیم. من از نظر فنی تیم‌مان را ضعیف نمی‌دانم. به نظرم خوب بازی کردیم و از نظر کیفی چیزی کم نداشتیم، اما روز خوب‌مان نبود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید