ایسنا/ سرمربی سایپا می‌گوید تیمش می‌توانست شهرخودرو را در مشهد شکست دهد و تساوی در این بازی عادلانه بوده است.
ابراهیم صادقی بعد از تساوی سایپا مقابل شهرخودرو در دقایق پایانی بازی اظهار کرد: از باشگاه شهرخودرو تشکر می‌کنم که دیروز به ما لطف داشتند و زمین تمرین در اختیارمان گذاشتند اما فکر می کنم بازی خوبی را شاهد بودیم. یک گل خوردیم که قبلا هم روی آن کار کرده بودیم. با این حال خوب به بازی برگشتیم و پنالتی گرفتیم که با عملکرد خوب رحمتی به گل نرسیدیم.
سرمربی سایپا با بیان اینکه تیمش موقعیت های گلزنی بیشتری نسبت به حریف داشت، گفت: شهرخودرو بیشتر صاحب تو و میدان بود اما موقعیت های ما بیشتر و خطرناک تر بود. ضربه های خوبی سمت چارچوب دروازه شهرخودرو زدیم که با درخشش رحمتی به گل نرسیدیم. فکر می کنم اگر این بازی را می باختیم عدالت فوتبال رعایت نمی شد. خوشحالیم یک امتیاز را در روزی که عملکرد خوبی داشتیم، به دست آوردیم. اینکه تیم جوان ما می تواند بازی باخته را جبران کند، خیلی خوب است. با این حال باید روی نقاط ضعف خودمان کار کنیم.
او درباره عملکرد داور مسابقه نیز گفت: عملکرد داور کم نقص بود. برخی مواقع احساس می کنیم تصمیمات علیه تیم است اما این مسائل در حین بازی طبیعی است.
صادقی درباره تساوی تیمش مقابل سه تیم صدرنشین جدول رده بندی گفت: وقتی مسابقات شروع شد می دانستیم که سه بازی سخت با استقلال، سپاهان و شهرخودرو داریم که هر سه در صدر جدول قرار دارند. بازی کردن در مشهد بازی مقابل این همه بازیکن باتجربه که هر کدام می تواند تیمی را بگرداند، کار سختی است. در این مدت بازیکنان ما خیلی خوب تمرین و تلاش کردند. شاید خیلی ها فکر کردند که این دو، سه بازی را می بازیم و به ته جدول می رویم اما خوشبختانه بازیکنان ما با تمام وجود می خواهند پشرفت کنند و رتبه تیم را بالاتر ببرند. خدا کمک کرد این سه بازی سخت را بعد از چهار ماه تعطیلی با موفقیت پشت سر بگذاریم.
سرمربی سایپا درباره بازی های آینده تیمش نیز اظهار کرد: سه بازی آینده برای ما مانند فینال است چرا که حریفان همسایه ما در جدول رده بندی هستند. برایمان خیلی مهم است که از آن ها حداکثر امتیاز را بگیریم و در جدول پیشرفت کنیم. لیاقت ما بیش از جایگاه فعلی تیم است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید