تسنیم/ سرمربی تیم فوتبال پیکان معتقد است که تیمش با آنالیز خوبی که از تیم گل‌گهر داشته موفق به شکست این تیم شده و به شش امتیاز دست یافته است.
عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل گل‌گهر اظهار داشت: همان‌طور که پیش از بازی گفته بودم، یک بازی پراسترس و پراضطراب داشتیم. ما نقاط ضعف و قوت گل‌گهر را شناسایی و روی آنها تمرین کرده بودیم. خودمان و تیم حریف را سه چهار مرتبه آنالیز کردیم و باید از بازیکنانم تشکر کنم که گل زدند، گل نخوردند و در نهایت شش امتیاز از این بازی گرفتیم. به تمام مجموعه ایران خودرو این پیروزی را تبریک می‌گویم.
وی درباره حواشی داوری دیدار پیکان - گل‌گهر گفت: داوری اشتباه داشت. آقای بنیادی‌فر از داوران خوب ماست، اما اشتباه اول او جایی بود که دروازه‌بان گل‌گهر را اخراج نکرد و پنالتی ما را نگرفت که اگر این اشتباه رخ نمی‌داد، اشتباه دوم که آنها معتقد بودند توپ گل شده است، رخ نمی‌داد. در مجموع داوری اشتباه داشت، بازی سختی هم بود. اشتباه داوری بخشی از فوتبال است. البته بازی پرتنش بود و من هم باید معذرت‌خواهی کنم.
سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره اینکه به بازیکنان جوان تیمش اعتماد کرده و پاسخ این اعتماد را هم در دو هفته گرفته است، خاطرنشان کرد: به تمام مجموعه ما اعتمادبه‌نفس برگشته است. امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و من هم بتوانم از این بازیکنان دوباره استفاده کنم.
ویسی درباره اینکه تیمش چقدر شانس برای ماندن در لیگ برتر دارد، گفت: ما باید خودمان نتیجه بگیریم و بازی‌های خودمان را ببریم. تا این هفته باید چشم‌مان به نتایج رقبا بود، اما الان همه چیز دست خودمان است و بازی در بازی‌هایی که داریم نتیجه بگیریم. یک بازی شش امتیازی دیگر هم داریم که اگر در آن بازی برنده شویم، به رتبه‌های بالاتر می‌رسیم و با خیال راحت به مصاف تیم‌های بالای جدول می‌رویم که در آن بازی‌ها سورپرایزهای خوبی هم داریم.
وی در واکنش به طرح این موضوع که برخی فکر می‌کردند تیم پیکان پس از پیروزی مقابل ذوب‌آهن مغرور خواهد شد، اما این‌طور نشد، اظهار داشت: فکر می‌کردم تیم ما مغرور می‌شود. با این حال ما آنقدر به پیکان بدهکار هستیم که حالا حالاها باید نتایج قبلی را جبران کنیم. هیچ غروری هم در بین بازیکنان ما نخواهد بود. حالا باید به فکر بازی بعدی باشیم و حریف بعدی‌مان را آنالیز کنیم.
سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره اعتماد مجدد به ماهان رحمانی که پاسخ اعتماد او را داده است، گفت: در بازی قبلی او یک پاس گل داد و خوب بود. ماهان در این بازی هم باید طبق آنالیز ما بازی می‌کرد که بازی کرد و گل زد. آرش قادری هم در این بازی طبق آنالیز ما بازی کرد که پاس گل داد. باز هم از این بازیکنان خواهیم داشت.
ویسی در مورد اینکه آیا با بازگشت مصدومان و محرومان تیمش باز هم بازیکنان جوان در ترکیب پیکان حضور خواهند داشت یا نه، تصریح کرد: این مسئله به بازی‌های بعدی ما و نوع استراتژی ما در آن بازی‌ها بستگی دارد. ما باید پیروز شویم و فرقی ندارد چه کسی بازی کند و اگر بازیکنان جوان هم خوب و باانگیزه باشند، در ترکیب حضور خواهند داشت. اکنون کاپیتان تیم ما، علی حمودی بیرون نشسته و جای خود را به نادر محمدی داده است و بازیکنان جوان را کمک و راهنمایی می‌کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید