آخرین خبر/ سایت فوتبالی نوشت: در یک فصل متفاوت که به خاطر ویروس کرونا شرایط متفاوتی داشته، به نظر می رسد که کریستیانو رونالدو از تلاش دست نمی کشد. ستاره پرتغالی امید زیادی دارد تا جایزه کفش طلای 2020 را از آن خود کند.
در حال حاضر رابرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی بایرن مونیخ در صدر جدول کفش طلا قرار دارد. رونالدو اما با دو پنالتی مقابل آتالانتا نشان داد که از تلاش دست نمی کشد. حالا اگر رونالدو بتواند در شش بازی بعدی لیگ ایتالیا شش گل بزند، به جایزه کفش طلا خواهد رسید و می تواند این جایزه فردی را از آن خود کند.
در حال حاضر رابرت لواندوفسکی با 34 گل و 68 امتیاز در رده اول جدول کفش طلاست که البته بازیهای بوندسلیگا تمام شده و او نمی تواند آمارش را بهتر کند. چیرو ایموبیله از لاتزیو با 29 گل و 58 امتیاز دوم است. او نیز مثل رونالدو شش بازی فرصت دارد تا حداقل پنج گل بزند. از سویی کریستیانو رونالدو و تیمو ورنر مشترکا با 28 گل و 56 امتیاز در رده سوم قرار دارند. فصل برای ورنر تمام شده اما رونالدو می تواند جایزه را کسب کند.
ارلینگ هالند به واسطه گلهایش در سالزبورگ و دورتموند با 50 امتیاز در رتبه پنجم قرار دارد. جیمی واردی از لسترسیتی با 23 گل و 46 امتیاز در رده هفتم قرار دارد که خیلی بعید است که در فاصله چهار بازی تا پایان لیگ انگلیس بتواند اختلاف 11 گله با لواندوفسکی را جبران کند. مسی نیز 22 گل زده که فقط دو بازی دیگر دارد و او نیز خیلی بعید است که بتواند در دو بازی بعدی 12 گل بزند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید