خبر ورزشی/ مدافع تیم فوتبال پرسپولیس به خبرورزشی گفت: اگر بعضی‌ها به دروغ گفتند تست‌شان مثبت است که این کار دور از جوانمردی است و امیدوارم دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.
 مهدی شیری، مدافع راست ثابت پرسپولیس از جمله فوتبالیست‌های بی‌سر و صدا و بی‌حاشیه لیگ ماست که همیشه سرش به کار خودش گرم است. دیروز که با او صحبت می‌کردیم آرزو می‌کرد؛ «کاش می‌شد هواداران در جشن قهرمانی پرسپولیس حضور داشته باشند.»

بازی با ماشین‌سازی چطور بود؟ برد مهمی به دست آوردید.
انصافاً بازی سختی بود. حریف کاملاً بسته بازی می‌کرد و این موضوع کار را برای‌مان کمی دشوار کرد، با این حال موقعیت‌های خوبی ساختیم و در دقایق پایانی به گل رسیدیم. خدا را شکر سه امتیاز را گرفتیم و به هدف‌مان که قهرمانی است نزدیک و نزدیک‌تر شدیم.

با این سه امتیاز و نتایج تیم‌های رقیب باید پرسپولیس را قهرمان بدانیم؟
من چند وقت قبل به شما گفته بودم می‌خواهیم خیلی زود تکلیف قهرمان را یکسره کنیم و زودتر از پایان فصل پوکر قهرمانی را به هواداران هدیه دهیم. فکر می‌کنم با این برد اکثر راه قهرمانی را طی کردیم، ولی مطمئن باشید در بقیه بازی‌ها هم با قدرت مقابل حریفان به میدان می‌رویم تا روی کاغذ هم قهرمانی‌مان را تثبیت کنیم.

مهدی ترابی باز هم گل سه امتیازی به ثمر رساند.
مهدی فوتبالیست باکیفیتی است و در این فصل کمک زیادی به ما کرده، امیدوارم همین روند را ادامه دهد و بدرخشد.

بعد از بازی هم یک پست مشترک گذاشتید که پوکر قهرمانی از هر چیزی به شما نزدیک‌تر است.
خب خودم اول این پست را گذاشتم و دوست داشتم خوشحالی‌ام بعد از پیروزی مقابل ماشین‌سازی را با هواداران به اشتراک بگذارم. واقعاً جای‌شان در ورزشگاه خالی است و نبودشان کاملاً حس می‌شود. امیدوارم این ویروس زودتر ریشه‌کن و شرایطی فراهم شود که آن‌ها بتوانند به ورزشگاه بیایند. به خصوص هنگام جشن قهرمانی که بدون حضور هواداران لطفی ندارد.

در چند روز اخیر شاهد مثبت شدن تست کرونای بعضی از بازیکنان استقلال بودیم، ولی اکثرشان در دیدار مقابل تراکتور به میدان رفتند و اعلام شد دیگر کرونا ندارند!
فکر می‌کنم صحبت کردن در این مورد دیگر لوث شده و ارزشی ندارد. من به شخصه برای کرونایی‌های واقعی استقلال آرزوی سلامتی می‌کنم و امیدوارم هر چه زودتر به مسابقات فوتبال برگردند و سلامتی‌شان را به دست بیاورند. اگر هم بعضی‌ها به دروغ گفتند تست‌شان مثبت است که این کار دور از جوانمردی است و امیدوارم دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.

با وجود اینکه نماینده‌های ما به زودی باید در لیگ قهرمانان آسیا به میدان بروند، هنوز عده‌ای مخالف ادامه لیگ هستند.
واقعاً نمی‌دانم چه بگویم. قوانین AFC سختگیرانه است و تیم‌ها نمی‌توانند بگویند آنجا بازی نمی‌کنیم و به قول معروف لیگ قهرمانان آسیا دیگر جایی برای این مسائل نیست و نمی‌توان آن را دور زد. قوانین AFC مثل فوتبال ما نیست که هر کسی هر چیزی دلش می‌خواهد بگوید و اگر تیمی برای AFC بهانه بیاورد قطعاً با محرومیت مواجه خواهد شد.

به عنوان سؤال آخر می‌خواهم بپرسم مشکلات مالی حل شد؟
نه متأسفانه حل نشد و کماکان مشکلات مالی پابرجاست. مدیران باشگاه هم تلاش‌شان را می‌کنند، ولی هنوز مشکلات وجود دارد. تیمی که چند سال است قهرمان می‌شود نباید مشکل مالی داشته باشد. کمترین چیز گرفتن حق و حقوق‌مان است. اگر ما پول نگیریم چه کسی پول بگیرد؟ امیدوارم هر چه زودتر مشکلات مالی حل شود و دیگر شاهد این مسائل در باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس نباشیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید