بازار/در چند سال اخیر به‌دلیل افزایش قیمت خودروهای مختلف و همچنین وارد شدن خودروهای لوکس به بازار ایران، این وسیله نقلیه‌ی مفید به یک کالای سرمایه‌ای و بااهمیت تبدیل شده است. همین موضوع باعث شده تا یک اشتباه در خرید خودرو باعث خسارت چند ده میلیونی و حتی 100 میلیون تومانی شما شود. با ما تا آخر متن همراه باشید تا بدانید 10212 نفر قبل از شما چه مسائلی را در خرید خودرو جدیدشان رعایت کرده اند.

خطای 1)  مشورت نگرفتن از یک متخصص

مشورت نکردن با متخصصان حوزه خودرو و دریافت نکردن اطلاعات کافی قبل از خرید می‌تواند باعث انتخاب‌ غلط شما شده و ضرر و زیان به بار بیاورد. اگر از یک مشاور خوب کمک نگیرید، باید وقت زیادی را روی جستجو خودروی موردنظرتان بگذارید؛ آن هم خودروهایی که کارشناسی نشده‌اند و ایرادات آن‌ها به طور کامل معلوم نیست. پس قبل از انتخاب خودرو حتما با یک کارشناس متخصص و قابل اعتماد مشورت کنید. او می‌تواند طبق بودجه در نظر گرفته‌شده، نیازها و سلیقه شخصی‌تان بهترین ماشین را به شما پیشنهاد کند.

 

خطای 2) کارشناسی نکردن خودرو قبل از خرید

هر خودرویی، چه صفرکیلومتر و چه کارکرده باید حتما قبل از خرید کارشناسی شود. کارشناسی کردن خودرو می‌تواند تا حد زیادی خیال شما را راحت کند. ممکن است بخواهید از یک فرد آشنا ماشین بخرید و به او اعتماد داشته باشید، اما نکته اینجاست که ممکن است آشنای شما نیز از برخی مشکلات خودرو مطلع نباشد. برای جلوگیری از به‌وجودآمدن چنین مشکلی بهتر است قبل از خرید خودرو از یک کارشناس مجرب و متخصص بخواهید تا خودروی موردنظر شما را در مواردی مثل موتور، جعبه‌دنده، بدنه، آپشن ها و ... کارشناسی کند.

 

خطای 3) قیمتگذاری روی خودرو، بدون توجه به گزارش کارشناسی آن

بعد از کارشناسی و مشخص شدن شرایط کامل خودرو، قیمت آن را مطابق گزارش کارشناسی تعیین کنید. با این کار هم مقایسه برایتان آسان‌تر می‌شود و هم ضرر نمی‌کنید. مثلا یک پژو 207 مدل 99 اتوماتیک در حال حاضر حدود 275 میلیون تومان است، اما اگر فقط یک گلگیر آن تعویض شده باشد حدود 10 میلیون تومان از ارزش خودرو کم می‌شود!

همراه مکانیک یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های خدمات خودرویی کشور است که کار خود را از سال 92 و با کارشناسی خودرو در محل شروع کرده است. تمام خودروهای موجود در نمایشگاه آنلاین همراه مکانیک، به همراه گزارش کامل کارشناسی و ضمانت کارشناسی تا 7 روز به فروش می‌رسند.

همراه مکانیک تلاش می‌کند تا بهترین تجربه‌ی خرید خودرو را برای مشتریانش رقم بزنند. در ادامه با روش فروش سفارشی خودرو از طریق همراه مکانیک آشنا می‌شوید.

خرید خودرو در همراه مکانیک از دو روش انجام می‌شود:

  • خرید عمومی: با استفاده از این سرویس، خودروی کارشناسی شده از نظر فنی، بدنه و آپشن به همراه ضمانت پرداخت خسارت خریداری می‌کنید. ضمنا پیامک‌ آگهی‌های خودروهای منتخب نمایشگاه را نیز به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.
  • خرید سفارشی: در صورت استفاده از این سرویس، بهترین راهنمایی‌ها توسط مشاوران همراه مکانیک به شما داده می‌شود تا هم مقایسه خودروها برایتان آسان‌تر شود و هم یک خودرو مناسب انتخاب کنید. سپس یک مشاور فروش اختصاصی به دنبال خودروی موردنظر شما در سطح کشور می‌گردد تا بهترین مورد را برای شما پیدا کند. بعد از پیدا شدن خودرو، یک کارشناس برای بازدید و کارشناسی از آن اعزام شده و در صورت تایید نهایی شما، خودرو به همراه ضمانت پرداخت خسارت تقدیمتان می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر، همین الان وارد صفحه خرید سفارشی hamrah-mechanic.com/car-buy شوید و درخواست خود را ثبت کنید.  مشاوران همراه مکانیک تمام تلاش خود را می‌کنند تا تجربه خوبی را از این روش خرید جدید برای شما ثبت کنند، منتظر تماس آن‌ها باشید!

با همراه مکانیک مطمئن بخرید، آسان بفروشید