میزان/ رییس کمیته استیناف در خصوص محرومیت مدافع تیم فوتبال پرسپولیس توضیحات تکمیلی را ارائه داد.
به گزارش فوتبالی، علیرضا صالحی در گفت‌وگویی، در ارتباط با محرومیت شجاع خلیل‌زاده، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار با نفت در مسجد سلیمان در چارچوب دیدار‌های هفته بیست و ششم لیگ نوزدهم، اظهار داشت: شجاع خلیل‌زاده و عارف غلامی در بازی دربی سال گذشته، دو جلسه محروم شدند و وقتی یک جلسه آن را گذراندند، تقاضای تعلیق یک جلسه باقی مانده را داشتند که با آن موافقت شد.
وی ادامه داد: پس از آن، در بازی برگشت پرسپولیس و تراکتور، کمیته انضباطی شجاع را به جزای نقدی محکوم کرد و در آن حکم از سوی کمیته انضباطی اعلام شده بود که یک جلسه محرومیت تعلیقی شجاع اجرا شود که کمیته استیاف هم آن را تایید کرد.
رییس کمیته استیناف افزود: بعد از بازی با تراکتور و حکمی که کمیته انضباطی در خصوص خلیل‌زاده صادر کرد، باشگاه پرسپولیس اعتراض خود را به این حکم اعلام کرد.
صالحی خاطرنشان کرد: با توجه به تعطیلی لیگ و شیوع ویروس کرونا، هفته گذشته پرونده اعتراض باشگاه پرسپولیس به حکم محکومیت خلیل‌زاده بعد از بازی با تراکتور به دست ما رسید که این اعتراض را رد کردیم و حکم قطعی را ابلاغ کردیم.
وی درپایان گفت: یک جلسه محرومیت شجاع خلیل‌زاده که برای بعد از بازی با تراکتور بود، فعال شد و این بازیکن نمی‌تواند تیمش را در بازی این هفته همراهی کند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar