ورزش 3/ با توجه به اعلام اتحادیه جهانی کشتی مبنی بر برگزاری مسابقات جهانی 2020 فدراسیون ایران به دنبال راهی برای برپایی اردوهاست.
اردوهای تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی از همان روزهای اولیه شیوع ویروس کرونا تعطیل شد و با توجه به ادامه روند محدودیت های در نظر گرفته شده برای این رشته، در سال 99 هم خبری از برپایی اردوها نبود.
حالا چند هفته ای است که اتحادیه جهانی کشتی با شروطی اعلام کرده قصد دارد مسابقات جهانی 2020 را در صربستان برگزار کند. این موضوع باعث شده تا فدراسیون ایران هم به عنوان یکی از تیم های همیشه حاضر در مسابقات جهانی به فکر برپایی اردوهای تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی باشد.
علیرضا دبیر اخیرا جلساتی را با غلامرضا محمدی و محمد بنا برگزار کرده و درباره چگونگی انتخاب کشتی گیران حاضر در مسابقات جهانی 2020 تصمیم گیری شده است.
رییس فدراسیون کشتی در این باره گفت: به دنبال اخذ مجوز برای برگزاری اردوهای تیم ملی هستیم. به هر حال ایران به عنوان یکی از قدرت های کشتی جهان همیشه در مسابقات جهانی حاضر بوده و نمی تواند در این رقابت ها شرکت نکند. ما تمام برنامه ریزی ها را انجام دادیم و منتظر صدور مجوز هستیم.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید