ورزش 3/ مائوریتسیو ساری، سرمربی یوونتوس مدعی شد در این شریط امکان افزایش قدرت فیزیکی بازیکنان وجود ندارد.
شکست برابر اودینزه باعث شد قهرمانی احتمالی یوونتوس در این فصل یک هفته به تعویق افتاد. حالا بیانکونری باید در این هفته به مصاف سمپدوریا برود و مائوریتسیو ساری، سرمربی باتجربه یوونتوس مدعی شد این فصل دشوارترین فصل تاریخ لیگ ایتالیا بوده است.

مائوریتسیو ساری گفت: "ما می خواهیم بدون از دست دادن کنترل ذهنی مان به هدف خود برسیم. ما باید تا 2 آگوست به این هدف دست یابیم و همانطور که همیشه گفته ام، نزدیک شدن به عنوان قهرمانی هیچ اهمیتی ندارد. شرایط بدنسازی در حال حاضر برای تیم ها یکسان است و امکانش وجود ندارد، زیرا ما هر 72 ساعت بازی می کنیم. انجام چنین کاری در این شرایط غیرممکن است.
ما شکل و سازمان مان را در برابر اودینزه از دست دادیم، اما جنبه مثبت این است که تلاش کردیم پیروز شویم. من ترجیح می دهم که به به جای منفعل بودن، این دلیل شکست ما باشد. من این میل به پیروزی را دوست دارم، اما ما در اجرای کارمان حرفه ای و کامل نبودیم.
این دشوارترین فصل تاریخ فوتبال ایتالیا است و اگر به جدول نگاه کنیم، شرایط سمپدوریا بعد از آغاز دوباره بازی ها تغییر کرده است. فکر می کنم علیرغم روبرو بودن با مشکلات جدی، تیم عملکرد خوبی داشته است.
میرالم پیانیچ 46 بازی در این فصل انجام داده است. ما اخیرا انتخاب های متفاوتی داشتیم، زیرا در مقابل حریفانی قدرت بدنی بالا بازی کردیم و پیانیچ نیز کمی مشکل داشت، ، اما او امروز دوباره با تیم به صورت کامل تمرین کرد. یوونتوس ان فصل بازیکنان مصدوم زیادی داشت و شرایط کمی دشوار شد. جورجو کیه لینی روز گذشته در تمریمات گروهی حضور پیدا کرد و گونسالو ایگواین نیز دیروز تمرین کرد، اما باید ببینیم شرایط آنها برای آمادگی حضور در ترکیب چگونه پیش می رود."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید