ورزش 3/ اینتر یکی از مشتریان رافینیا، هافبک اسپانیایی و خلاق بارسلونا در تابستان امسال خواهد بود.
 سه سال قبل اینتر به مدت شش ماه رافینیا را در اختیار داشت و این هافبک اسپانیایی عملکرد خوبی در این مدت کوتاه در لباس نراتزوری از خود بر جای گذاشت. نشریه موندو دیپورتیوو مدعی شد بعید است رافینیا فصل بعد نیز در سلتاویگو بازی کند و احتمال بازگشت دوباره او به سری آ و اینتر وجود دارد. سلتاویگو قصد ندارد برای دائمی کردن قرارداد رافینیا بیش از 10 میلیون یورو پرداخت کند و بارسلونا رقم 6 میلیون یورو را درخواست کرده است. به همین دلیل به نظر می رسد دو باشگاه از نظر مالی به توافق نخواهد رسید و خود بارسلونا نیز تمایلی به حفظ رافینیا ندارد.

بارسا برای جذب بازیکنان جدید نیاز به بودجه دارد و به همین دلیل برنامه ای برای بازگشت رافینیا در کار نیست. بر خلاف تصورات مذاکره برای انتقال رافینیا به اینتر ربطی به توافق احتمالی برای لائوتارو مارتینز ندارد و نراتزوری در صورت پرداخت رقم مورد نظر بارسلونا می تواند رافینیا را در اختیار داشته باشد.
هافبک اسپانیایی در این سالها بازی های زیادی را به علت مصدومیت از دست داده و بارسلونا نمی خواهد لیست خود را با بازگرداندن بازیکنی پر کند که از نظر فیزیکی در شرایط مساعدی قرار ندارد. حضور در لیگ قهرمانان یکی از دلایلی است که می تواند رافینیا را مجاب به انتقال به اینتر کند. البته کارلس مورنیو، رئیس باشگاه سلتاویگو دیروز در مصاحبه ای مدعی شد این باشگاه از نظر مالی مشکلی برای حفظ رافینیا نخواهد داشت و باید دید سرنوشت این بازیکن در چه تیمی رقم خواهد خورد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید