میزان/ باشگاه اینتر در پی به خدمت گرفتن هافبک فرانسوی اسپرز است. شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» خبر داد؛ باشگاه اینتر برای به خدمت گرفتن تونگی اندومبله با باشگاه تاتنهام تماس گرفته است. این هافبک ۲۳ ساله نتوانسته نظر مثبت ژوزه مورینیو را به خود جلب کند و از ترکیب اصلی اسپرز به دور مانده است.
آنتونیو کونته که قصد دارد فصل آینده‌ای تیمی قدرتمند را راهی رقابت‌های مختلف کند، به دنبال تقویت خط میانی اینتر است، از این‌رو از مدیران این باشگاه ایتالیایی خواسته تا جذب هافبک فرانسوی تاتنهام را در اولویت قرار دهند.
پیش از این سایت انگلیسی «فوتبال لاندن» گزارش داده بود؛ بر خلاف اخبار منتشر شده درباره جدایی تونگی اندومبله از تاتنهام، مسئولان این باشگاه قصدی برای فروش این هافبک فرانسوی ندارند.
اندومبله ۲۳ ساله که تابستان گذشته با قراردادی به ارزش ۶۲ میلیون یورو از لیون به تاتنهام پیوست، در فصل اخیر در مجموع ۲۹ بازی که برای اسپرز‌ها به میدان رفته موفق شده ۲ گل به ثمر برساند و ۴ پاس گل هم برای همبازیانش فراهم کند.
پیش از این از بارسلونا هم به عنوان مقصد احتمالی این هافبک فرانسوی نام برده شده بود و حتی اعلام شد مذاکرات ابتدایی طرفین هم برای انجام این انتقال آغاز شده است و کاتالان‌ها آماده‌اند برای جذب این بازیکن در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی پیش‌رو، سمدو یا کوتینیو را با او معاوضه کنند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید